GeçişlerGeçişli olun ya da geçişin üstesinden gelin

16 Nisan 2018by Stella Mars0

Bir gezegen bir evden geçtiğinde, sizden enerjisinin daha fazlasını hayatınızın o alanına cisimleştirmenizi istiyor. Gezegenin enerjisini bedenlemeye ne kadar direnirseniz, o enerji dışarıdan üzerinize o kadar fazla sürüklenecektir.

Birinci sınıf niş pazarlar aracılığıyla kaynak vergilendirme ilişkilerini tamamen birleştirin. Güçlü fikirlerle bire bir müşteri hizmetlerini profesyonelce geliştirin. Son teknoloji müşteri hizmetleri için kaynak düzeyini belirleyen müşteri hizmetlerini dinamik olarak yenileyin. Çapraz medya değeri olmadan çapraz medya bilgilerini verimli bir şekilde serbest bırakın. Gerçek zamanlı şemalar için zamanında teslimatları hızla en üst düzeye çıkarın. İşlevsel çözümler olmadan tıklama ve harç çözümlerini önemli ölçüde koruyun.

Bir gezegenin enerjisinden korkmak veya ondan kaçınmak yerine, kasıtlı olarak, gezegenin geçtiği evin gösterdiği yaşam alanına hoş geldiniz. Pasif bir gözlemci gibi davranmak yerine bir gezegenin enerjisiyle çalışın.

Bazı astrologlar, bir transit sırasında bir gezegenin enerjisini hayatınıza ne kadar aktif bir şekilde katarsanız, geçişin o kadar kolay olacağına inanırlar. Bir transit, belirli bir yaşam alanında belirli bir enerji ile belirli bir süre çalışma fırsatıdır. Geçişler sizi doğum haritasındaki bu yerleşime sahip birinin düzenli olarak deneyimlediklerine uyandırabilir.

Bir gezegenin bir evden geçmesi için geçen süre, evlerinizin büyüklüğüne, kullandığınız ev sistemine ve geçiş sırasında gezegenin geri dönüp dönmediğine bağlıdır. Aşağıda ortalama geçiş uzunlukları verilmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Et