İkizler Burcu 2021 Yılı Yorumu

21 Mayıs & 21 Haziran
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL

2021 yılı İkizler için olaylı ve şaşırtıcı bir dönem olacağa benziyor. Bu yıl tutkularınızı önceki dönemlere göre çok daha fazla seveceksiniz. Bazı fikirleriniz şimdi gün ışığını görecektir. Zeka ve iletişim becerilerinizi sergilemek için harika bir zaman. Bu yıl, içsel potansiyelinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak, şimdilik manevi olarak yükseleceksiniz.

Zaman zaman etrafta işler zorlaşsa da, bilgeliğiniz ve bilgi temeliniz bunun üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Her zamanki gibi huzursuz olsanız da, bu yıl enerjinizi olumlu bir şekilde serbest bırakmak için muazzam bir potansiyel sunuyor. İç dünyanıza geri dönmek ve becerilerinizi geliştirmek için iyi bir zaman.

AŞK

Bu yıl romantizminiz ve tutkularınız epey yükselecek. Aşk gezegenleri yani Mars ve Venüs bu yıl boyunca aşk hayatınızda size rehberlik ediyor. Tek İkizler ruh eşini bulacaktır. Zaten evli olanlar veya ciddi bir ilişki içindekiler, dönemi istikrarlı bulacaklardır. Evlilik hayatınızda barış ve uyum hüküm sürer.

Her zaman olduğu gibi iletişimsel olun, aksi takdirde yanlış anlaşılırsınız. İçten bir samimi konuşma ara sıra etrafta dolanan ve ilişkinizi veya evliliğinizi bozan tüm bulutları ortadan kaldırır. Bekar İkizler için flört etmek ve aşk mutluluğunun tadını çıkarmak için iyi bir zaman. Ancak, kısa vadeli zevk peşinde koşmayın, bunun yerine istikrarlı ve ciddi bir arkadaş arayın. Girişkenliğiniz ve bağımsızlık sevginiz, aşkınızda veya evliliğinizde bazı gerginliklere neden olabilir. Partnerinizi affetmek ve boyun eğmek şimdilik çitleri onarabilir, itaatkar olduğunuzu düşünmeyin.

Partnerinizle ilişkinizi derinleştirmek için bu yılı kullanın. Zaman zaman partnerle bazı maceralar bu konuda yardımcı olabilir. Sizin açınızdan fedakarlık size zarar vermez, bunun yerine bu bağınızı güçlendirir. Bu dönem, bazı İkizler için bir arkadaşlığı aşka veya evliliğe dönüştürebilir.

KARİYER

2021 yılı boyunca kariyer veya meslek alanınızı etkileyen önemli gezegensel etkiler olmayacaktır. Dolayısıyla, mesleki durumunuz oldukça istikrarlı ve olaysız olacaktır. Hedeflere devam edersiniz ve endişelenecek bir şey kalmaz. Geçen yıl bu bölgede biriken stres ve gerginliğin bir kısmı şimdi azaldı.

Satürn gezegeni sizi yeni sorumluluk ve çalışma alanlarına götürecektir. Ve Jüpiter, bugünlerde çabalarınızda başarıya ulaşmanıza yardımcı oluyor. İş değiştirmek veya pozisyon değiştirmek isteyenler, bu dönemi kendi lehlerine daha iyi kullanırlar. Bazı söylenen sözler belaya sokabilir, bu nedenle sözlerinize dikkat edin. Yıl boyunca, daha fazlasını başarma ve fikirlerinizi ön plana çıkarma güdüsüne sahip olacaksınız. Bu, mesleki alanınızda gelecekteki refah veya başarı için zemin çalışmasının yapılması gereken bir zaman olacaktır.

SAĞLIK

2021 yılı İkizler genel sağlığı için oldukça iyi bir dönem olacaktır. Geçtiğimiz yıl kendinizi bitkin veya yorgun hissetmiş olsanız da, bu yıl Mars‘ın verdiği destek sayesinde elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. Gezegenler, dengeli bir diyet ve sağlıklı egzersiz rejimine bağlı kalmanız için size rehberlik eder.

Bu yıl genel sağlığınıza ve iyiliğinize karışan büyük gezegensel hizalanmalar yok. Böylece bir dinlenme ve gençleşme döneminin tadını çıkarabilirsiniz. Yapmaktan hoşlandığınız bir spor seçin. Sosyal ve ahlaki değerlerinizi iyi tutun. Satürn sağlığınızı ara sıra bozsa da, bağışıklığınız size yardımcı olacaktır.

Stres ve gerginlik bu dönemde daha az telaffuz edildiğinden, genellikle zayıf olan sinir ve sindirim sisteminiz iyi olacaktır. Ancak baharatlı yiyecekler yemeyin. İşlenmiş gıda maddelerine başvurmaktansa daha fazla taze ürün almanız akıllıca olacaktır. Zaman zaman aile üyeleri için bazı acil tıbbi sorunları halletmeye hazır olun.


Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et