Görüşler

“Bu dürtüsel ruhlar her şeyi aynı anda deniyor ve iki eliyle tutuyor. Hepsini istiyorlar ve şimdi istiyorlar, yeni bir döngünün başlangıcı.”

Michelle Landon

LEO
VIRGO
ARIES

“Oylama size bu işaret hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatıyor çünkü o onun değerleriyle tanımlanıyor. Ama onun Marksist mi yoksa kapitalist mi olduğunu öğrenene kadar asla bilemezsiniz.”

Lora Brighton

TAURUS
LEO
PISCES

“Bir sanatçı hayal ediyor. Müzikleri yakalayın ve ilham verici müzik, sanat ve şiir yazın. Manzaraya karışır ve kollektiften ilham akışına açık.”

Jonathan Mayer

PISCES
CAPRICORN
CANCER

“Bu dürtüsel ruhlar her şeyi aynı anda deniyor ve iki eliyle kapıyor. Her şeyi istiyorlar ve şimdi istiyorlar, yeni bir döngünün başlangıcı. ”

Marcos Vallerian
LEO
VIRGO
ARIES

“Oy size bu işaret hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatıyor çünkü değerleri ile tanımlanıyor. Ama onun Marksist olup olmadığını anlayana kadar asla bilemezsiniz. ”

Sarah Ollson
TAURUS
LEO
PISCES

Bir sanatçı rüyası. Müzikleri yakalayın ve ilham verici müzik, sanat ve şiir yazın. Manzaraya uyum sağlar ve kollektiften gelen ilham akışına açık ”

Simon Li
PISCES
CAPRICORN
CANCER

“Proaktif hakimiyeti sağlamak için masaya kazan-kazan hayatta kalma stratejileri getirin. Günün sonunda, ileriye doğru, yeni bir normal evrimleşti. ”

David Brisball
LEO
VIRGO
ARIES

“Beta testine bir ballpark katma değeri aktivitesi belirlemek için düşük asılı meyvelerden yararlanın. DevOps’tan ek tıklamalarla dijital bölmeyi geçersiz kılın. ”

Hanna Tompson
TAURUS
LEO
PISCES

“Bilgi otoyolu boyunca nanoteknolojinin daldırılması, yalnızca en alt çizgiye odaklanma döngüsünü kapatacak. Organik olarak bütünsel dünyayı büyüt. ”

Molly Haize
PISCES
CAPRICORN
CANCER

BİZE ULAŞINKişiselleştirilmiş Hediye Teklifinizi Alın

Ay, Mars ve Venüs burcunuzu bilmiyorsanız astro.com adresinden öğrenin.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

Bizi Takip Et