Balık Burcu Aylık Yorumu

1 ARALIK - 1 OCAK
https://azparapsikoloji.com/wp-content/uploads/2020/12/balik-burcu.jpg
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL

14 Aralık’ta Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Çalışma hayatınızda, yaşam rutinlerinizde uzun vadeli değişimleri getiren bu tarih ve civarında, iş hayatı ve kariyer süreciyle ilgili önemli gelişmeler olabilir. Sorumluluk bilincinin daha ön planda olması gerektiği bir süreç olacak. Çaba sarf ettiğiniz her noktada tutulma, ilahi adaleti ve ilahi ödülleriyle size geri dönecektir. Kazanç ve mal varlığında artışlar olabilir. Gerekli, yüklü harcamalar yapabilirsiniz.

AŞK

30 Aralık’ta Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında bazı kısa süreli veya sosyal ilişkilerde küslük & barışma durumları ortaya çıkacaktır. Hassasiyetleriniz artacak. İçten içe daha alıngan olabilir, daha fazla destek ihtiyacı duyabilir, zaman zaman içe çekilebilirsiniz. Fakat bu dönem içe çekilme, kendinizi eleştirme ve baskılama zamanı değil; kendini gösterme, hayat koşullarını iyileştirme, ruh ve beden sağlığını geliştirme adına çaba sarf etme zamanı.

KARİYER

1 Aralık’ta Merkür Yay burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren yaşamınızda alıştığınız, var olan düzeninizde radikal değişimler meydana gelmeye başlıyor olacak. Aile ilişkileri, ev halkı ile iletişiminiz, yöneticilerinizle aranızdaki ilişkiler bu dönemde çok daha öne çıkabilir. Aile üyeleriyle fikir ayrılıklarını, mesafeleşme ve yabancılaşma noktalarına götürmemeli; anlayışı çalıştırmalısınIz. İlişkilerde hızlı gelişmeleri getirecek bu transit ile, karşınızdaki kişilerin ilişkiyle ilgili aldığı kararları duyabilirsiniz. Bu kararlar ise bir yol ayrımı taşıyor olabilir.

SAĞLIK

30 Aralık’ta Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında bazı kısa süreli veya sosyal ilişkilerde küslük & barışma durumları ortaya çıkacaktır. Hassasiyetleriniz artacak. İçten içe daha alıngan olabilir, daha fazla destek ihtiyacı duyabilir, zaman zaman içe çekilebilirsiniz. Fakat bu dönem içe çekilme, kendinizi eleştirme ve baskılama zamanı değil; kendini gösterme, hayat koşullarını iyileştirme, ruh ve beden sağlığını geliştirme adına çaba sarf etme zamanı

Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et