AstrolojiMarsNeptün Kayıp

19 Aralık 2017by Stella Mars0
Rüya gibi, hassas Balıkların hükümdarı Neptün, Jüpiter'den sonra güneş sistemindeki en güçlü ikinci yerçekimine sahiptir. Balık burcunun bu kadar manyetik bir çekime sahip olmasına şaşmamalı! Sürekli fırtınaları ve aktif iklimi ile Neptün, drama ve kafa karışıklığı yaratmasıyla bilinir. Kafa karıştırıcı bir etkiye sahip olabilir ve "gerçek" olanla iletişim halinde kalmanızı zorlaştırabilir. Neptün kişilikleri, yıldız mantığıyla tam olarak bilinmemektedir. Ama şefkat? Kesinlikle! Haritalarında güçlü bir Neptün'e sahip olan insanlar harika terapistler, şamanlar ve şifacılar olur.

Güneş'e olan uzaklığı nedeniyle, Neptün'ün yapması gereken devasa bir yörünge var - El Sol'u çevrelemek 165 yıl alıyor. Böylece Neptün, tek bir burçta ortalama on beş yıl oyalanarak kuşakları şekillendirecektir. İlahi ilham veren yaratıcılık Neptün'den gelir (biraz Venüs'ün yardımıyla). Sağ beyne eriştiğimiz, mantığı serbest bıraktığımız ve saf yaratıcı dürtülerin içimizden akmasına izin verdiğimiz yer burasıdır.

Bir neslin müziğine bakmak, bu göksel etkiyi izlemenin eğlenceli bir yolu da olabilir. 1998-2012 yılları arasında Neptün, elektriği yöneten burç olan Kova burcunu gezdi. Bu aşamada EDM (Elektronik Dans Müziği) ve deejay kültüründe bir yükseliş gördük. Napster gibi erken müzik paylaşım siteleri de doğdu, MySpace gibi siteler de bağımsız sanatçılara bir plak anlaşması gerektirmeden parçalarını paylaşabilecekleri bir forum verdi.

Neptün'ün doğum haritanızdaki yerleşimi, bağımlılığa yönelik bir eğilim bile gösterebilir. Zihin değiştiren maddelerle nasıl ilişki kurduğumuz Neptün tarafından belirlenir. Neptün egoyu çözebilir - ancak bu "benlik" kaybı da bir krize neden olabilir. Hastaneler ve kurumlar Neptün'ün gözetimi altındadır - Neptün'ün pusulasını, duyarlı Satürn veya kendine odaklanmış Güneş gibi diğer gezegenlere aldırış etmeden takip etmek, sedyeye bağlanabilir. Diğer dış gezegenler gibi, Neptün de yaklaşık beş ay boyunca her yıl geriye doğru gidiyor. Bu dönemler derin bir şekilde içe dönük zamanlar olabilir - ancak ekstra gerçeklik kontrolleri gerektiren dönemler!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Et