Oğlak Burcu 2021 Yılı Yorumu

22 Aralık & 19 Ocak
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL

Sevgili Oğlaklar veya yükselen burcu Oğlak olanlar; Zor geçen son 2 yılın etkisinden artık kurtuluyorsunuz. Aslında yılın ilk yeni ayı sizin burcunuzda olacak ve sonrasında artık daha özgür insanlar olarak hayatınıza devam edebileceksiniz. Yılın ilk girişindeki 13 Ocak’ta Oğlak burcundaki bu yeni ay sizlerin yeni bir döneme başlamanız ve aklınızda hiçbir soru işaretinin kalmamasına yardımcı olacak.

Hem ilişkinizde hem sağlığınız hem de iş hayatınızda son iki yıl büyük değişimler sizleri içerisine çekti. Sizler bunu kimi zaman kontrol edemez bir noktada sadece izlediniz. Bu yıl aksine bazı durumlar daha kontrol edebilir bir şekilde size yardımcı olacak. Kırık dökük olan ne varsa artık tamir etmek değil yeni seçimler içinde olma noktasına gideceksiniz.

2021 yılı muhtemelen hayatınızı etkileyebilecek yoğun transit geçişlerin yaşandığı bir yıl olacaktır. Oğlak Burcu 2020’ye göre, 2021 yılı eylemlerinizde iç gözlem yapmanıza neden olabilir ve sizi dengeler yapmaya sevk edebilir. Bu değişiklikler, eylemlerinizin geleceğini belirleyebilir. Aslında şimdi alacağınız ve ardından eylemlerle takip edeceğiniz kararın yıl içinde sonucu belirleyeceğini söylüyor.

AŞK

Evliliğini bitiremeyenler bu yıl bazı hukuksal sonuçlanmalarda başarılar elde edebilirler. 24 Haziran’da gerçekleşecek olan dolunay ile hayatınızda bambaşka hedeflere ve tahmin etmediğiniz pozitif durumlara doğru ilerliyor olacaksınız. Kendinizi yeniden şekillendiriyorsunuz.

10 Temmuz’dan sonra ilişkilerinizde yeniden hayata tutunuyorsunuz. İlişkilerinizde, ortaklıklarınızda oldukça büyük zorluklar yaşadınız. Ama şimdi hayatınızda haklılıklarınızı kazandığınız ve artık o eski zor zamanları yaşamadığınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu durum sizleri daha başarılı ve güçlü bir süreç içerisine sokacak.

Parasal ve ekonomik koşullarınızın dengelenmesi ve iyi kazanacağınız projelerin önünüze gelmesi size maddi konularda yeni kazanımlar sağlayabilir. Ailenizden maddi anlamda destekler bulabileceğiniz özel bir zaman dilimini içerisine giriyor olacaksınız. Geçmişte önemli bir ilişkinin hesaplaşmasını yapabilirsiniz. Haklılığınızı sorgulayabilir ve bazı gerçekleri öğrenebilirsiniz.

Tüm yıl Satürn-Uranüs karesi sizleri finansal anlamda bir yapılandırmaya götürecek! Bu yıl ilişkilerden daha çok konunuz para kazanmak, markalaşmak, ortaklı işlerinize güç kazandırmak olacak. Özellikle hukuksal işlerinizde ya da ortaklı kazançlarınızda özgürleşmek isteyeceksiniz.10 Haziran’da ikizler burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması bu bağlamda sizleri daha fazla güçlendirecek ve sorunlarınızı çözmenize destek olacaktır.

KARİYER

Satürn ve Jüpiter Kova burcunda kavuşuyor. Finansal konularda büyüyorsunuz! Ekonomik açıdan oldukça zorlayıcı bir yıl geçirdiniz. Belki davalarınız ya da hukuksal konularınızın ne yönde gideceğine kararlar veremediniz. Şimdi bu yıl bu geçiş ile finansal anlamda bir büyümeye doğru sizleri itekleyecek. Satürn bir yerden size kendinize çeki düzen vermenizi isterken Jüpiter de büyütmeye doğru götürecek.

Bu ikisi arasında bir çelişki yaşamadan doğru zamanlarda büyümeyi doğru zamanlarda durmayı seçerseniz müthiş başarılara imza atacaksınız.

SAĞLIK

Oğlak burcu için, önümüzdeki yıl bölgelerinde genel sağlık ve refahı yöneten hem Jüpiter hem de Satürn olacaktı. Satürn ara sıra sağlık sorunlarına ve düşük bağışıklık dönemlerine yol açsa da, Jüpiter biraz denge ve iyileşme sağlayacaktır. Ama o zaman yerliler yıl boyunca formda kalmak için sağlıklı alışkanlıklar uygulamalı.

Oğlaklar, sık sık küçük sağlık sorunları yaşayabilir. Susuz kalmayın ve dengeli bir diyet yapın. Yıl boyunca sağlık, geçmiş dönemden daha fazla ilgiye ihtiyaç duyar. Stres ve gerginlik de sağlığınıza zarar verir, bu nedenle güvende kalın. Bununla birlikte, bazı kronik rahatsızlıklar, bazı tıbbi müdahalelerden sonra bu günlerde ortadan kalkabilir. Bir spor yapın, iyice dinlenin ve yıl sizin için oldukça refah geçecektir.


Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et