AstrolojiYengeç Yükseliyor: Ruh Hayalperestine Gözler

16 Nisan 2018by Stella Mars1

Yükselen Burcumuz, Dünya Gezegeninde doğduğumuz anda doğu ufkunda yükselen burçtur. Ezoterik bir kavramda, dünyevi forma girmeden önce ruhlarımızın içinde bulunduğu alemi geride bırakırken, bu dünyaya girmeye karar verdiğimiz astrolojik portaldır.

Yükselen İşaretimiz, fiziksel bedenlerimizin aldığı boyutu ve şekli etkilediği için sadece bizim için fiziksel özelliklerimizi detaylandırmakla kalmaz, aynı zamanda gerçekte kim olduğumuza dair bize çok derin bir fikir verir. İç ruhumuz, iç ruhsal doğamız, dilerseniz, Yükselen İşaretimiz aracılığıyla ortaya çıkar. Yükselen Burcumuz hakkında bir şeyler bilmek, kendimizi ve seçtiğimiz yaşam yolumuzu daha iyi anlamamıza yardımcı olabilir.

Yükselen İşaretler iki saatlik aralıklarla değişir ve tüm zodyak 24 saatlik bir süre içinde gösterilir. Bu nedenle, ruhunuz bu dünyaya 12 burçtan herhangi biriyle girme şansı buldu.

Seçtiği işaret, fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak birçok yönden somutlaştıracağınız işarettir. Doğum zamanınızı biliyorsanız, Yükselen Burcunuzu bir efemeris aracılığıyla öğrenebilirsiniz ve birçok astroloji kitabı, dergi ve web sitesi bunu belirlemeniz için araçlar sunar. Doğumunuzun kesin anını bilmiyorsanız, mümkün olduğunca doğumunuza yakın bir zaman oluşturmaya çalışın. Bunu sabah, öğleden sonra, akşam veya gece geç doğum olarak daraltmak, zamanı dakikaya kadar yargılayamasanız bile Yükselen Burcunuza odaklanmanıza yardımcı olacaktır.

Herhangi bir zaman bulamıyorsanız, Yükselen İşaretinizin fiziksel görünümünüz üzerinde büyük bir etkisi olduğundan, 12 Yükselen İşaretin her birinin fiziksel tanımlarını okumak yardımcı olabilir. Yaklaşık doğum zamanı ile fiziksel ve kişilik tanımlarının bir kombinasyonu ile, doğru Yükselen İşaretinize odaklanabilmelisiniz.

One comment

  • BoldThemes

    10 Mayıs 2018 at 14:49

    The sign it chooses is the one you will embody physically, emotionally and spiritually in many ways. If you know the time of your birth, you can find out your Rising Sign through an ephemeris, and many astrology books, magazines, and websites offer the means for you to determine it. If you don’t know the precise moment of your birth, try to formulate a time as close to your birth as possible. Narrowing it down to a morning, afternoon, evening, or late night birth will help you to zero in on your Rising Sign, even if you can’t judge the time down to the minute.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Et