Kova Burcu 2021 Yılı Yorumu

20 Ocak & 18 Şubat
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL

2021 yılına Yay – İkizler aksındaki tutulmaların etkisinde başlıyoruz, bu tutulmalar sizin aşk, çocuklar, hobi gibi yapılan işler ve hayaller alanınızı etkileyecek. Hayalleriniz yolunda adımlar atmak için iyi bir yıl, hobi gibi yaptığınız birşeyi işe çevirebilirsiniz, bir çocuk sahibi olabilirsiniz veya yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

AŞK

Gizli bir ilişki sizin hayatınızın dönüm noktası olabilir. Bu yıl hayatta yapmam dediğiniz şeylerden sınanabilirsiniz. Bu durum sizler için şaşırtıcı bir deneyim olabilir. Bazı konuları gizli tutarak yürütebileceğinizi düşünürken işler kontrolünüz dışına çıkabilir. Bunu yönetmek sizler için zor olabilir. Bu konuda lütfen daha tedbirli olmayı seçin. Tercih etmeyeceğiniz konular ile baş başa kalabilirsiniz. Özellikle 26 Mayıs’ta yaşayacağınız ay tutulması bu noktada çok önemli olabilir. Arkasından 10 Haziran’da gerçekleşecek olan güneş tutulması bu durumu ortaya çıkartabilir ve sizin bunu çözüme taşımanız noktasına götürebilir.

KARİYER

22 Ağustos sonrası hayatınızda devrimsel bir dönüşüm başlatabilirsiniz.

Yaşantınızda her şeyi planlarken birden rotanızı yeniden hesaplamanız gereken günler içinde olabilirsiniz. Bu zamanlarda herhangi bir olayı ya da durumu asla krize dönüştürmemelisiniz. Belki aile içinde ya da kardeşlerinizle aranıza mesafeler koyabilir belki de hiç beklemediğiniz dostluklarınızı bitirme kararı alabilirsiniz. Kariyerinizde bazı statü değişimleri de bu zamana denk gelebilir. Belki hak ettiğiniz değeri görmediğinizi düşünüp aniden ülke değiştirmek ya da işinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu noktada çok dürtüsel olmamanız gerekmektedir.

SAĞLIK

Değişim sebebiniz asla öfke nedeniyle olmamalıdır. Bu yıl bunu kendinize söz verin. Kovaların en önemli özelliklerinden biri öfkelenince her şeyi değiştirmeleridir. Normal durumda bir değişim yapmazlar. Bakmayın, özgür ve isyankâr ruhları aslında değişime bir o kadar kapalı ve korkaktır. İçlerinde geleneksel yapıları hep durur. Bu yüzden Uranüs buraya oldukça baskı yapacak. Bu değişimin gerçekleşmesi için belki bir hayal kırıklığı, belki bir öfke yaşanması gerekebilir. Ya da belki kendinize kızgınlık duyacaksınız. İnsan öfkeliyken bazen “mola” vermelidir. Bu yıl bazı ilkeler belirlemelisiniz. Herkesi koşulsuz sevmek, asla yargılamamak, insanlar hakkında hep olumlu düşünmek sizin bu döngüyü çok başarılı geçirmenizi sağlayacaktır. Şimdi içinizden böyle olduğunuzu ve hep böyle yaptığınızı söyleyeceksiniz. Haklısınız ama işler istediğiniz gibi gitmediğinde de böyle olacak mısınız? Bu konu önemli…


Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et