Balık Burcu Yıllık Yorumu

19 Şubat & 20 Mart
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL

2020’ye göre daha özgür ve başarılı bir yıla giriş yapıyor. 2021 yılı başlangıçta size karışık gelebilir. Yılın başında, yönetici gezegeniniz Jüpiter sizlerin 11. evinizde hareket edecek. Satürn ve Jüpiter’in birleşiminin istikrarlı bir ilerleme getirmesi muhtemel olduğundan, zayıflatılmış olsa da, cesaret verici olabilir. Uygulayacağınız çabalara bağlı olarak hedeflerinizin yerine getirilmesi ihtimali oldukça yüksektir. Bu sizi kendinizden emin hissettirecek.

2021 Balık burcuna göre, yılın başlangıcında gelirde bir artış ya da para çıkışında önemli ölçüde azalma görülmesi gibi şaşırtıcı bir etki verebilir. Bu durum haritanıza göre anlam kazanacak. Parasal anlamda oldukça yorulduğunuz bir dönemi geride bıraktınız. Bu süreç Nisan 2021’in sonuna kadar devam edebilir ve ardından gelir akışınız artabilir, bir istikrar kazanabilir. Jüpiter’in Mayıs ayında sizin burcunuza girmesiyle bazı olaylar lehinize dönüş sergileyecektir.

AŞK

Balık burcu için 2021 Mart-Eylül ayı içerisinde öne çıkanlar

Bu yıl içindeki en etkileyici zaman 13 Mart ve 21 Eylül zamanları olacak! Hayatınızda ilişkilerinizde ve yeni şeylere başlamak bağlamında 13 Mart başlatıcı özelliklere sahip olacak. Eğer bu dönemde istediğiniz verimi alamazsanız 21 Eylüle kadar sabırlı olmayı seçmelisiniz. Bu durum sizi eğer sabrederseniz büyük bir başarıya taşıyacaktır.

Yılın en önemli karesi Satürn ve Uranüs arasında olacaktır. Yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili konuları yönetmek zorunda kalabilirsiniz. Miras-alacak ya da bazı dedikodular sizi bu bağlamda yorabilir. Aile içinde bazı kişilerin gerçek yüzlerini gördüğünüzü düşünebilirsiniz. Aile ile iş yapma fikri pek doğru olamayabilir. Büyük yatırımlar ve tanınmayan kişilerle işbirliği söz konusu ise, dikkatli ve üzerinde iyi çalışılmış olması gerekebilir.

Balık burcu için 2021 Ocak-Şubat ayı içerisinde öne çıkanlar

13 Ocak-23 Şubat tarihlerinde gelen teklifleri önemseyin! Bu dönemler sizler için stresli olabilir ama önemli olan zaten bu stresin içinde vereceğiniz kararların doğru olmasıdır. Bu durum sizi büyük bir yüksekliğe taşıyacaktır.

KARİYER

Jüpiter 14 Mayıs’ta sizin burcunuza geçerek sizi büyük bir büyümeye ve ilerletmeye çalışıyor olacak. Bu bir gösterim, ön izleme şeklinde olacak. Bu geçişi oldukça önemsenmeli ve yaşanılanları not almalısınız. Bu dönem sizlerin 2022 yılındaki yaşayacaklarınızın ön bir gösterimi tadında olacak.

Jüpiter’in Balık burcuna geçmesi sizleri birdenbire kısa süreliğine heyecanlandıracak. Ama bu dönemde yapmanız gereken olaylara hemen atılganlık göstermemeniz ve daha ağır davranmanız gerektiğini göstermektedir. Çünkü Jüpiter Balık burcunda 20 Haziran’da gerilemeye başlayacak. Mayıs zamanında birden yükseldiğiniz işlerde insanlar geri adım atabilir. Ne yönde gideceğinizi bilemeyebilirsiniz. Bu yüzden daha sakin kalmalı ve hemen girişimlerde bulunmamalısınız.

28 temmuza kadar başınıza gelen her olayı not alın. Yaşadığınız her konuyu not alın. Bu bilgi size 2 Ocak 2022- 31 Ocak 2022 arasında yaşanan konularda cevap olarak geri dönecek.

26 Mayıs sonrası kariyerinizde büyük bir yükselişe hazır olun! 26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulmasını kariyer evinizde yaşayacaksınız. Bu dönem itibarınız ya da kariyeriniz ile ilgili önemli bir karar vereceksiniz. Bunu nasıl yapacağınızı ve ne yönde ilerleyeceğinizi 10 Haziran ikizler burcundaki güneş tutulması sonrası öngörebileceksiniz.

Mümkün oldukça yaşamınızdaki bu kararı verirken cesur ve atılgan olması yönünde olmalıdır. Belki bu dönem taşınmanız ya da yer değiştirmeniz gerekebilir. İş hayatınızdan ötürü aldığınız bir teklif gereği taşınmanız gerekebilir. Bu durum eğer havada kalırsa asıl tüm netliği 4 Aralık tarihinde yay burcunda yaşayacağınız güneş tutulması ile tamamlayacaksınız.

SAĞLIK

İnsan konfor alanlarından dışarı çıkmamak için değişimden korkar. Ne var ki gelişim asla bu şekilde mümkün olmaz. Bu dönemlerde konfor alanınızdan çıkmak için kendinizi zorlayın. İnsanın zihni yeni bir fikre doğru genişleyince, bir daha asla eski boyutlarına geri dönmez. Bilinmeyen size bu dönem ürkütücü gelse de güzel bir sürprize de dönüşebilir. Yönetici gezegeniniz Neptün 25 Haziran-1 Aralık arasında geriliyor. Bu zaman  içerisinde mümkün oldukça kendinize kalıcı işler içerisine çekmeye çalışın.


Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et