Yay Burcu 2021 Yılı Yorumu

22 Kasım & 21 Aralık
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL

 2021 yılı için Yay burcu, en iyi fırsatlardan bazılarına sahip olacak. Yıl boyunca, özgüveniniz ve öz saygınız yeni bir zirveye ulaşır. Kişisel ve profesyonel yaşamınızdan memnun olacaksınız ve ilerlemeniz boyunca başkalarına ilham verebilecek ve onları teşvik edebileceksiniz. Bu dönem geleceğe dair umutlarınızı artırır ve etrafta bir iyimserlik duygusu uyandırır.

Bu yıl, çok okumak, akademik araştırma çalışmaları yapmak ve çok fazla bilgi ve bilgelik edinmenize yardımcı olacak diğer yolları takip etmek için harika bir zaman olacaktır. Yıl içinde, maceracı uyumunuzu yeni bir zirveye yükseltmeyi vaat ediyor. Bu günlerde kendinizi fiziksel ve zihinsel olarak geliştirmek için doğadan öğrenin.

AŞK

Önümüzdeki yıl boyunca, yaylar aşk ve evlilik arenasında genellikle iyi bir dönem geçirecekler. Zaten evli iseniz veya bir ilişkiniz varsa, eşinizin veya partnerinizin ilgi alanına girmekte bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Ancak bekarlar, yeni flörtler edebilirler. Havada aşk var ve bu dönemde yeni aşk arayışları geliştirebileceksiniz.

İlişkilerde yaylar, etrafındaki romantizm cazibelerle cezbedilir, dikkatli olun. Yaylar için flört etmenin ya da başıboş gezmenin zamanı değil. Bekarlar, Venüs’ün olumlu bir şekilde aynı konuma gelmesiyle yıl ilerledikçe bahtı açılır. Ancak aşkınızda veya evliliğinizde gecikmeler ve engeller ortaya çıkabilir. Gezegenler, evlilik ilişkilerinde bazı uyumsuzluklara neden olabilir. Ancak iyi bir anlayış ve bağlılık sizi günlerce kurtarır.

Yıl ilerledikçe, etrafındaki kara bulutlar kaybolur, aşk ve evliliğinizde huzur ve refah gelir. Ara sıra partnerinizle maceralı bir yolculuğa çıkın, bu, partnerinizi daha iyi anlamanıza ve birlikte biraz özel zaman geçirmenize yardımcı olur.

KARİYER

Yay burçları kariyer hayatı bu yıl oldukça yoğun geçecek. Ancak, arayışlarınızda başarılı olursunuz. İş yerinde iş arkadaşları ve üstlerin itibarını kazanırsınız. Kariyer beklentilerinizi olumsuz anlamda etkileyebilecek büyük gezegensel etkiler yoktur. Dolayısıyla gidişat oldukça kolay olur.

Bu yıl iş hayatı istikrarlı olacak ve bazen biraz sıkıcı hissedebilirsiniz. Etrafta büyük zorluklar olmadan, gevşemeyin. Bu, becerilerinizi geliştirmek ve kurumsal bir sıçrama için yollar bulmak için iyi bir zaman olacaktır. Sizin açınızdan fazladan bir çaba, size fırsatlar getirecek ve zamlar ödeyecektir. Denizaşırı bir kariyer fırsatı arayanlar şans getirebilir.

Yıl ilerledikçe kariyer beklentileri karışık bir performans sergileyecektir. Girişimlerinizde bağlılık ve dikkat gösterilmelidir. Durum aynı şeyi gerektiriyorsa daha düşük pozisyonlara razı olmayın. Tutkularınızın kanatlanmasına izin verin, ancak bu günlerde de topraklanmış kalın. Gelecek vadeden yaylar için profesyonel sektörde çok sayıda gecikme ve engel vardır. Sıkı çalışma ve samimi çaba, yıl sonunda kariyer çabalarınızda başarılı olmanıza yardımcı olacaktır.

SAĞLIK

Yaylar için, bu yıl gezegenler sağlıklı olmayı ve neşeyi destekliyor. Genel sağlığınıza müdahale edebilecek, etrafta görülen büyük zararlı etkiler yoktur. Ancak bu, kendinizi şımartabileceğiniz, iyi beslenme alışkanlıklarına bağlı kalabileceğiniz ve düzenli egzersiz yapabileceğiniz anlamına gelmez. Yıl başladığında, bazı sağlık sorunları ara sıra ortaya çıkabilir. Ancak, bazı tıbbi müdahalelerden sonra toparlanabilirsiniz.

Yıl için bazı iyi sağlık kontrolleri alın. Kalori sayımına dikkat edin, yediğiniz kadar yakmaya çalışın, bu bir formda kalmanıza yardımcı olur. Yağlı ve baharatlı yiyeceklere olan sevginize teslim olmayın. Bu sizi bazı kronik sağlık sorunlarına sürükleyebilir. Yaylar zaman zaman sindirim sistemiyle ilgili sağlık sorunları ararlar.

Genelde, bilgelerin bağışıklık seviyesi önceki dönemlere göre bugünlerde daha iyi olacaktı. Etrafta çok fazla enerji olmasa da, rutin işlerinize sadık kalabilirsiniz. İyi bir sporu takip edin, maceralı gezilere çıkın, kısa bile olsa bunlar sizi zihinsel ve fiziksel olarak rahatlatır.


Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et