Aylık YENGEÇ Burcu Yorumu

1 ARALIK - 1 OCAK
https://azparapsikoloji.com/wp-content/uploads/2020/12/yengec.jpg
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL
21 Aralık'ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Her türlü ilişki ve ortaklığın öne çıkacağı bu süreçte, ilişkilerde daha fazla sağlamlık arayışında olabilir, kendi beklentilerinizi bulmaya önem verebilirsiniz. Bazı ilişkilerde daha yönetici, kontrol edici veya despot olabilirsiniz. Bu tarihten itibaren ilişkilerdeki sağlıksız durumları kesip atmaya, ilişkileri güçlendirmeye odaklanmalısınız.
AŞK
30 Aralık'ta sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor. İlişkilerinizde geçmiş konular su yüzüne çıkabilir. Eski konular konuşulabilir, geçmişi yad edebilirsiniz. Her türlü ilişki ve ortaklıkta kurduğunuz bağ, alışkanlık ve anılar sizin için daha önemli olabilir. Duygular ve akıl-mantık arasındaki geriliminiz bir karar ve olayla netleşmeye gidebilir. Partnerlik ilişkilerinde geleceğe yönelik kararlar alınabilir. Sağlıksız ilişkiler bu süreçte uzun vadeli, kalıcı bitişlere gidebilir.
KARİYER
14 Aralık'ta Güneş Tutulması gerçekleşiyor. İş hayatında yeni bir süreci getiren bu dönemle birlikte, görevlerinizde uzun vadeli değişimler olabilir. Bu dönem yeni bir iş, işinizde yeni bir sözleşme ve anlaşma söz konusu olabilir. Emek sarf etmek, kendinizden emin olmak, kendinizi göstermek ve cesaret; bu tarih ve civarında size maddi & manevi kazançları getirecektir.
SAĞLIK

1 Aralık’ta Merkür Yay burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren iş hayatınıza, sorumluluklarınıza ve görevlerinize odaklanmaya başlayacaksınız. Yardımlaşma, yardım etme ve destek alma daha çok öne çıkabilir. Kardeşlerinizle, yakın çevrenizle ortaklı işler planlayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konulara daha çok kafa yorabilir, beslenme düzeninizi geliştirmeye çalışabilirsiniz. Can sıkıntısı ise sizi daha fazla yemeklere yönlendirebilir.

Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et