Aslan Burcu 2021 Yılı Yorumu

23 Temmuz & 22 Ağustos
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL

2021 yılı, aslan için büyük fırsatlar ve ilerleme yılı olacağa benziyor. Büyük çekiciliğin ve zekan ile işleri halledebilirsin. Gezegenler, yeteneğinizi dünyaya sergilemeniz için güçlü bir şekilde yerleştirilmiştir. Bu yıl bol miktarda kaynak elinize geçer, imkanlar artar. Elinizden gelenin en iyisini yapmak için yaratıcı olun. İyimser olun ve cömert olun.

Bu yıl aslanlar, kişisel ve profesyonel yaşamda bazı yeni bağlantılar kurabilecek ve bu da gelecekteki en iyi beklentilerinizden bazılarını oluşturmada uzun bir yol kat edebilecek. İmkan ve fırsatlar çok fazla uzatmadan ve sormadan önünüze gelir, onları hafife almayın. Bunları iyi kullanın, böylesine şanslı bir döneme daha sık girmeyeceksiniz.

AŞK

Bu yıl, aslanlar aşk hayatlarında veya evliliklerinde bir değişiklik için can atacaklar. Sabırlı olun ve başkasının aklınızı çelmesine izin vermeyin. Ayrıca aşkınız için zorlu rekabetin üstesinden gelmeye hazır olun. Bu günlerde bazı duygular sizi alt üst edebilir.

Aşk veya evlilik arayışlarınızda yeni yollar keşfetmek için bu yılı kullanın. Rutin yaşam, romantik ruh halinizi bozabilir. Ancak bu yıl, bekar Aslan uygun bir partner bulabilir. Hem zihinsel hem de fiziksel olarak onlarla uyumlu biriyle tanışabilecekler. Aşırı tepki vermeyin, partnerinize kendi zamanını ve özgürlüğünü verin. Çok fazla kıskanma ilişkilerinize zarar verebilir.

Yıl boyunca, aslanlar aşk ve evlilikle ilgili denemeler ve sıkıntılarla karşı karşıya kalacak ve bu yalnızca iletişim eksikliği veya yanlış anlaşılmadan kaynaklanıyor olacak. İyimser olun, sevgisini sıcaklığınızla kazanabilirsiniz. Muhtemelen bu yıl daha kararlı aslanlar için potansiyel evlilik ufukta görünebilir.

Ancak çoğu Aslan şimdilik aşk ve evlilikten ziyade finans ve kariyere öncelik veriyor. Bununla birlikte, aslanlar, eşin aynı şeye karşı hoşgörülü olduğundan emin olmalıdır. Partnerinizi daha iyi anlamak için zaman ayırın ve onunla bolca zaman geçirin.

KARİYER

2021 yılı için, gezegenler, aslanların büyük kariyer girişimleri yapması için uygun bir şekilde konumlandırıldı. Görevlerinizi eskisinden daha etkili bir şekilde organize edebilir ve yerine getirebilirsiniz, ancak ilgi alanınıza bağlı kalın, şimdilik sapmayın. Yıl başladığında profesyonel tarafınızda bir durgunluk olacaktır. Ancak yıl ilerledikçe aslanlar daha tetikte olmalı. Etrafta sorunlar ve kargaşa var. Büyük bir etki olmasa da, ayakta kalmak için daha fazla enerji harcamanız gerekir.

Sizin açınızdan bir tür isyan görülebileceğinden, iş yerindeki yetkililer ve meslektaşlarınızla ilişkilerinizde dikkatli olun. Bu, önümüzdeki yıl için kariyer gelişiminize ve performansınıza zarar verebilir. Başkalarıyla, özellikle de yetkililerle veya daha üst düzey kişilerle zıtlaşmanın zamanı değil. Sakin olun, tartışmak için uygun zamana dikkat edin. Bu günlerde çevredeki bazı türbülanslar profesyonel moralinizi bozabilir.

Bazı gezegenler, özellikle Satürn ve Pluto, profesyonel özlemlerinize karşı çalışıyor olabilir. Ancak Jüpiter sizi koruyacak ve şimdilik kariyer alanınızda ilerler. Yıl sonu bazı büyük yenilemeler bekleyin. Aslanların etrafındaki şiddetli fırtınalara rağmen profesyonel alanlarında zarar görmeden çıkacaklar.

SAĞLIK

2021 yılına ait gezegenler, büyük sağlık sorunları olmayacağı için aslanlar için de iyidir. Yıl ilerledikçe enerji seviyeniz ve canlılığınız artacaktır. Dengeli bir diyet uygulayın, fiziksel aktiviteye devam edin ve sigara içmekten uzak durun. Yine de yüksek ve düşük enerji seviyelerinin dalgalanan dönemleri olacaktır. Bir noktada hiper aktif olabilir ve bazen de en ufak bir fiziksel aktivite için bile yorgun düşebilirsiniz. Yüksek kalorili karbonhidratlara başvurmak yerine sebzeler ve meyveler üzerinde iyi bir denge sağlayın.

Bu günlerde fiziksel ve zihinsel olarak kendinizi aşırı zorlamayın. Fiziksel ve zihinsel benliğiniz için bol miktarda dinlenmeye ve gençleşmeye çok ihtiyaç vardır. Bazı depresyon anlarıyla da başa çıkmaya hazır olun. Manevi arayışlar ve meditasyon size huzur verir. Aslanlar, yıl boyunca bazı gergin sorunlara karşı dikkatli olun. Stres ve gerginliğin kontrol altında tutulması gerekir, aksi takdirde sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Önlemek, tedavi etmekten daha iyidir, yolda olmadığınızı veya iyi durumda olmadığınızı düşünüyorsanız ara sıra doktorunuzu ziyaret edin.


Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et