BAŞAK Burcu Aylık Yorumu

1 ARALIK - 1 OCAK
https://azparapsikoloji.com/wp-content/uploads/2020/12/basak-burcu.jpg
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL

1 Aralık’ta Merkür Yay burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren yaşam alanınıza, ailenize, özel ilişkilerinize daha çok odaklanacaksınız. Bu gökyüzü hareketi, yaşamınızdaki çoğu duruma daha sorgulayıcı yaklaşabileceğinizi, derin düşüncelere dalabileceğinizi, ele aldığınız konularda zaman zaman sabit fikirli de olabileceğinizi söylüyor. Konfor alanınızda olmak bu tarihten itibaren daha rahat hissettirir.

AŞK

21 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Aşk ilişkilerine ve çocuklara daha fazla odaklanacağınız bu tarihten itibaren, her iki alanda da ayağınızı sağlam yere basmak isteyeceksiniz. Yüksek beklentiler, gerçekçilikten uzak hayaller bu süreçte kırılmanıza ve içe çekilmenize neden olabilir. Bu sebeple akıl ve duyguyu bu tarihten itibaren dengeleyerek gitmelisiniz. Eski anılar, eski yaralar zaman zaman canlanabilir.

30 Aralık’ta Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih civarında küslükler, barışmalar daha çok olabilir. Bazı aşk ilişkilerinde ayrıl-barış durumlar yaşanabilir. Bazı Başaklar bir arkadaşlığı ilişkiye çevirmekle ilgili gel gitte olabilir. Geçmişin hatıraları canlanabilir. Geçmişten kişiler ortaya çıkabilir.

KARİYER

15 Aralık’ta Venüs Yay burcuna geçiyor. Finansal konularda güvende olmaya, sağlamlığa daha fazla önem verebilir, maddi konforu ve refahınızı arttırmak adına daha stratejik hareket edebilirsiniz. Taşınmaz mal alım-satımları, aile üyeleri ile maddi destekler içinde olmak, miras ve emeklilik, sigorta gibi konular gündeminizde olabilir. Akılcı risklerle kazançlarınızı arttırmak isteyebilirsiniz. İlişkide olduğunuz kişileri daha fazla anlamaya çalışabilirsiniz. Kendinizi baskılamak yerine her duygunuzu fark etmeye, kabul etmeye çalışın.

SAĞLIK

14 Aralık’ta Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Bu tarih civarında yaşamınıza uzun süreli bir dönem kapanıyor ve ardına uzun vadeli yenilikler geliyor olacak. Eskinin hükmünün son bulduğu günler. Kadersel ve karmik deneyimleri getirebilecek bu tutulma, ilahi adalet durumlarıyla karşılaşmanızı da sağlayabilir. Kalpten bir dileğiniz gerçekleşebilir, yaşamınızda sizi ruhsal anlamda  iyileştirecek deneyimler olabilir.

Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et