Koç Burcu 2021 Yorumu

21 Mart & 20 Nisan
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL

2020 yılının ikinci yarısı Koçlar için son derece önemli oldu nedeni de burç yöneticiniz Mars’ın burcunuzda ilerlemesi idi, bu etki 7 Ocak 2021’e kadar devam edecek ve sonra bir süre sizi para konularında birşeyler yapmak için harekete geçirecek.

2020 yılına Yay – İkizler tutulmaları etkisinde başlıyoruz ve bu tutulmalar 2021 yılında da devam edecek. 14 Aralık 2020’de yaşayacağımız tutulma ile birlikte yaşadığınız yer veya şehir- semt değişikliği yapabilirsiniz. Yine kardeşler ve yakın akrabalar ile ilgili bazı konularda gündeminizde olabilir. Bir eğitime başlamak veya eğitimini aldığınız bazı konuları hayata geçirmek söz konusu olabilir.

AŞK

Koç Burcu için 2021 yılı muhtemelen çok olumlu bir şekilde başlayacak ve aynı zamanda büyük bir kariyer başarısı ile devam edecek denilebilir. İyi bir şans önlerine geliyor.

Yavaş yavaş, yeni bir aşkın ya da yeni bir çevrenin gelişmesi muhtemeldir. Sadece Temmuz ve Eylül arasında kariyer cephesinde yeni sorumluluklar ya da bazı zorlayıcı etkiler ile karşılaşabilirsiniz. Lütfen bu dönemde olumsuz düşüncelerinizi kontrol altında tutun. Yılın ikinci yarısında büyük profesyonel hedeflerinizin gerçekleşmesi mümkün olacaktır. Bu yıl öfkenizi yenmelisiniz. Eğer bunu başarırsanız muhteşem bir yıl olacak. Bu yıl ruh eşinizi bulduğunuz ve onunla yeni bir yol belirleme kararı alacağınızı söyleyebiliriz.

KARİYER

2021 sizlerin kariyer hayatınızda daha rahatladığınız ve hakkınızı aldığınız bir yıl olacak denilebilir. Jüpiter ve Satürn sosyal yaşamınızda sizi bambaşka bir yere taşıyor olacak. Bunu 2020 Kasım ayının sonlarında hissediyor olacaksınız. Bu birleşim hiçbir zaman daha önce olmadı ve bir daha da olmayacak. Sende bu yıl yaşadığın yükselişi belki de bir daha hiçbir zaman yaşayamayacaksın. Bunun tadına varmalı ve burada fırsatları toplamalısın. Bir ağacın en üstündeki harika olmuş meyveleri toplamak gibi olabilir. Hepsini hemen toplamaya başlamalısın. Bir daha oraya ulaşacak kadar şansın olur mu bunu bilmiyoruz. Bu yüzden şimdi 11.ev kurallarına uymalısın. Organize olmalısın çünkü Jüpiter 11.evinde sana bunu fazlasıyla verecek.

lişkiler 2020 yılında sizleri çok yordu. Ne gidebildiniz ne de kalabildiniz. Bir şekilde bir şeyleri görmezden gelmeye çalışırken acı çektiniz. Eski bir ilişkinin özlemi ya da yerine koyamadığınızı düşündüğünüz duygular sizi yıprattı. Bu yıl aşk ve ilişkilerde daha rasyonel yaklaşımlar içine gireceksiniz. Özellikle bu tutulma öncesi 28 Mart’ta yaşayacağınız dolunay ve 12 Nisan’da yaşayacağınız Koç yeni ayı bu durumları başlatıcı olacaktır. Gizli bir ilişki içine çekilebilirsiniz. Bu durumu nasıl yöneteceğinizi bilmiyorsanız sakince doğru olanı yapma kararı vermeli ve asla içinizdeki boşluğun tuzağına düşmemelisiniz. İçinizdeki sevgisizlik sizi bu bağlamda hata yaptırabilir. Bu zaman dilimlerinde bir ilişkiniz varsa onu bitirme ya da yeni hiç ilişkiniz yoksa başlatma kararları da alabilirsiniz. Sadece ana konunuz ilişkiler olacaktır.

Ocak-Şubat-Mart tarihleri parasal konularınızda artış gerçekleşiyor ve kariyerinizde hızlı bir yükselişe geçiyorsunuz.

Parasal olarak yükselişe ilerlediğiniz bir dönem başlıyor ama çevrenizden çok fazla kıskançlıkları üzerinize çekebilirsiniz. Lütfen bu tür konulara karşı çok dikkatli olun. Kimseye hedef olmayın.

SAĞLIK

18 Ekim’de işler tahmininizden daha fazla yoluna girecek. Ödüllerinizi o zaman elde edebileceksiniz. İyileşmeyen yaralarımızı anlatan CHİRON tüm yıl koç burcunda olmaya devam edecek. Kimseyi tenkit etmeyin ya da herhangi bir tehditte karşı dikkatli olun. İyileşmeyen yaralar genelde korunmakla mahkumdur ve aynı zamanda belki de orayı iyileştirebilecek şifacıları bulmakla ilgilidir.


Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et