Kova Burcu Aylık Yorumu

1 ARALIK - 1 OCAK
https://azparapsikoloji.com/wp-content/uploads/2020/12/kova-burcu.jpg
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL
1 Aralık'ta Merkür Yay burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren sosyal çevrenizde hızlı değişimler yaşanabilir. Eski dostlar, geçmişteki kişiler karşına gelebilir. Bazı kişiler ve ortamlardan zorunlu veya gönüllü sebeplerle uzaklaşabilirsiniz. Hayata dair idealleriniz ve hayallerinizi gerçekleştirme adına yollar arayabilirsiniz. Aşk ve arkadaşlık durumunun iç içe geçebileceği bir süreç.
AŞK
14 Aralık'ta Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında ilişkiler alanınızda yeni bir sayfa açılıyor olacak. Kadersel ilişkiler, ruh eşi ilişkileri ortaya çıkabilir. Bu dönemde tanıştığınız veya partnerlik teklifi aldığınız kişilerle aranızda karmik bağlar olabilir. Süregelen ilişkilerde ise eş ve partnerin iş hayatında önemli bitiş ve başlangıçlar olabilir. İlişki, partnerinizin iş hayatından etkilenebilir. Bazı Kovalar için bu süreç taşınma hareketliliğini getirebilir.
KARİYER
15 Aralık'ta Venüs Yay burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren yaşamınızı daha çok istediğiniz gibi yönetmeye, yaşamınızda ideallerinizi ve hayallerinizi var etmeye odaklanacaksınız. Şansın ve fırsatların artacağı bu tarihten itibaren, dilekleriniz gerçekleşebilir. Ev içinde veya aile ile fikir ayrılıklarını ilişkide yabancılaşma noktasına götürmemeli.
SAĞLIK

Önümüzdeki yıllarınızı köklendirecek, iyileştirecek gelişmeleri hayatınıza taşıyabilirsiniz. Dış görünüşünüzden, fikirlerinize kadar değişime kapılarınızı açacağınız bu yılda içinizden geldiği gibi davranabilirsiniz. Hayatı değiştirmeye çalışmak yerini yaşadığınız her şeyi büyük bir olgunlukla kabullenecek ve hayatın ritmine uyum sağlayacaksınız. Bu durum da sizi içsel olarak çok daha yüksek yerlere taşıyacak.

Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et