Oğlak Burcu Aylık Tahmin

1 ARALIK - 1 OCAK
https://azparapsikoloji.com/wp-content/uploads/2020/12/oglak.jpg
Aşk
Sağlık
Kariyer
Sağlık
GENEL

Bu dönem cengaverlik yapıp, aman paranın dibine vurucam deyip işi gücü bırakıp laylay birden düşünmeden işlere atılırsanız umumi tuvalete gidecek paranız kalmayabilir, lütfen bu yüzden dikkat edin.  Odak nokta para para para. Ya da hayatınızda ilk defa para biriktirmeyi öğrenirsiniz. Kıt kaynaklarla çok iş yapacağınız bir dönem olacaktır sizler için. Kendi işinizi kurabilir fakat bunun için çok çalışmanız gerekebilir. Finansal konularda yeri geldiğinde soğuk ve katı kararlar almanız da olasıdır. Lüks harcamalar minimum düzeye iner bu dönemde bilginiz olsun.

AŞK

Bu tarih ve civarında ilişkilerinizde bir tamamlanma, yeni bir sürece geçiş, belirsizliklerin netleşmesi gibi durumlar olacaktır. Geçmiş bir ilişki bu dönem karşınıza çıkabilir. Süregelen ilişkide ise derin duygular daha önemli ve belirleyici olabilir. Bazı Oğlaklar ise ilişkilerinde kendi iradesi dışında kadersel durumlarla karşılaşabilir. Bazı ilişkiler mesafeleşmeye gidebilir.

KARİYER

Yeteneğinizde uzmanlaşmak adına çaba sarf edebilir, zevk aldığınız konulara ağırlık verebilirsiniz. Sevdiğiniz şeylerle ilgilenmek, konfor alanınızda kalmak sizin için daha cazip hale gelebilir. Çevrenizdeki bir kişiye saklı duygularınızı açabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde ve tanışma süreçlerinde kontrol ve eleştiriden mutlaka kaçınmalı, karşınızdakini iyi okumaya ve tanımaya odaklanmalısınız. Kariyeriniz için önemli olabilecek iş ve projeler, etkinlikler karşınıza gelebilir.

21 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren kendi isteklerinize, kendi hedeflerinize odaklanmaya başlayabilirsiniz. Stresli, karmaşık konularla baş edebilir, sorunları cesaret ve dayanıklılıkla çözebilirsiniz. Parayı kendinize çekeceğiniz, uzun vadeli yatırım ve kazançların gündeme gelebileceği bir süreç kapınızda olacak.

SAĞLIK

Ruh ve beden sağlığında şifa ve iyileşmeyi getirebilecek güçlü bir dönem. Hastane ziyaretleri, iyileşmeleri ve güçlenmeyi getirebilir. Toplumla sosyal mesafeye, kendi alanınıza kapanmaya önem vermeli.

Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et