Yengeç Burcu 2021 Yılı Yorumu

22 Haziran & 22 Temmuz
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL

2021 yılı, yengeçler için umut verici bir yıl olacaktır. Geçmiş sorunlarınızın ve engellerin bir kısmının ortadan kaybolduğunu, etrafta toplanan kara bulutların yavaşça dağılmaya başladığını ve yakında Güneş’i görebileceğinizi göreceksiniz. Kabuğundan çıkan Yengeç artık refaha erişir. Dışarı çıkın, sosyalleşin, kaynaklarınızı en iyi şekilde kullanın.

Yıl boyunca hayatınızın her alanında daha iyi bir büyüme göreceksiniz. Hayatta ilerlemeyi engelleyen eski, kötü alışkanlıklarınıza bağlı kalmayın.

Başkalarına değer vermek yerine kendinize zaman ayırın. Bu, başkalarına ulaşmaktan ziyade kişisel performansınızı iyileştirme zamanı olacaktır. Zaten üzerinize düşeni yaptınız. Bu günlerde sayısız fırsat söz konusu olabilir. Mali veya sağlıkla ilgili endişeler söz konusu olduğunda acele kararlardan kaçının.

AŞK

Aşk hayatınız veya evliliğiniz bu yıl boyunca güzel günler görecektir. Yengeç duygusallık ve romantizm açısından elinizden gelenin en iyisini yaparsınız. Çoğu Yengeç, evlilik mutluluğunun tadını çıkarır. Bekarlar nihayet sadık partnerlerini bulacaklar. Muhtemelen ortak, profesyonel veya sosyal bağlantılar yoluyla olacaktır.

Ancak yıl ilerledikçe işler kötüye gidebilir veya sıkıntılı olabilir. Bu dönemde bir ateş burcu ile bağlantı kurmanız muhtemeldir. İlişkilerinizin yolunda gitmesi için karşılıklı vermek ve almak çok önemlidir. Bazı Yengeçler bu alanda büyük krizlerle karşılaşabilir. İlişkinin devam etmesi için sizin açınızdan çok fazla bağlılık ve çaba gerekiyor.

Doğası gereği çok cana yakınsın, sevdiğini fazla boğma. Ona özgürlüğünü ve kendi alanını verin. Bu, aile sorumluluklarından kurtulmak ve birlikte biraz dinlenmek için iyi bir zamandır. Kalbinizle konuşun, ilişkide şeffaflık sağlayın. Sorunlar etrafta dolaşırken, bu yıl işinizin aşkınıza veya evliliğinize karışmasına izin vermeyin

Etrafındaki gerginliğe dikkat et. İkiniz de aşkı veya evliliği bozabilecek endişelerden ve kaygıdan uzak durmalısınız. Yıldızlar, yıl ilerledikçe ilişkinizi güçlendirmeye elverişlidir. Sorunlu bir evlilikteyseniz, başka bir evlilik başlatmak için dürtüsel olmayın, mükemmel bir partner için yılın sonunu bekleyin.

KARİYER

Yengeçlere bu yıl profesyonel başarıları garanti ediliyor. Genel refah vaat edilir ve kariyer alanınızda bir istikrar duygusu kalır. Süreci kendi lehinize kullanın, hedefinize doğru çalışmaya devam edin. Bununla birlikte, sizin açınızdan çok çalışma ve bağlılık isteniyor. Bu günlerde profesyonel duruşunuzda ortaya çıkacak tüm kaynaklara sahip olacaksınız. Özel becerilerinizi veya yeteneklerinizi geliştirin.

Yetkililer ve iş yerindeki meslektaşlarla ilgili bazı sorunlar olabilir, ancak bunlar sizi gün geçtikçe daha güçlü hale getirebilir, yine de dikkatli olun. Onlarla uzlaşmak şimdilik daha iyi olacaktır. İş yerinde etik olmayan anlaşmalara girmeyin. Yıl boyunca hayattaki tutkularınız uyanacaktı. Mars gezegeni sizi mesleğinizde biraz agresif yapabilir. Bu savunma amaçlı görünse de şimdilik öfkelenmeyin. Kişisel ve profesyonel yaşam arasında iyi bir denge kurun.

SAĞLIK

2021 yılı için gezegensel hizalamalar, yengeçlere tüm dönem boyunca sağlık ve neşe vaat ediyor. Hayatı tehdit eden büyük sorunlar olmayacak. Ancak, zamanın müsait olduğu zamanlarda iyi dinlenme ve uyumayı tavsiye edilir. Bu günlerde özellikle sinir ve dolaşım sistemlerine özenle bakılması gerekiyor.

Etrafınızdaki herhangi bir iletişim hastalığına karşı iyi bir bağışıklığa sahip olacaksınız. Mars aktif kalmak, hayatta kalmak ve tekmelemek için size daha iyi enerji kaynakları sağlar. Fiziksel ve zihinsel sağlığınız bu yıl en iyi durumda olacak.

Hayattaki tüm güzel şeylerin tadını çıkarın, iyi sağlık alışkanlıklarına bağlı kalın. Ne yediğinize dikkat edin, dengeli bir şekilde alın. Ayrıca mümkün olduğunca aktif ve açık havada olun. Bazı Yengeçler zaman zaman çok hiper aktif hale gelebilir. Soğukkanlılığınızı koruyun ve sakin bir durumda olun. Hormonlarınızdaki herhangi bir dengesizliğe karşı çalışın. Bir süredir sağlığınızı bozan sigara ve içkiyi bırakmanın tam zamanı.


Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et