Boğa Burcu Aylık Yorumu

1 ARALIK - 1 OCAK
https://azparapsikoloji.com/wp-content/uploads/2020/12/boga-burcu.jpg
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL

21 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren geleceğe odaklanacak, ileriye dönük planlar içerisinde olacaksınız. İnatçılık, kararlılık veya cesaret öne çıkabilir. Daha yönetici, kontrol edici bir tavırda olabilirsiniz. İş hayatınızda kendinizi göstermeye başlayabilir, kendi alanınızda konuşulabilirsiniz. Aile üyelerinin sağlığında desteklerle toparlanmalar olabilir.

AŞK

15 Aralık’ta Venüs Yay burcuna geçiyor. İş hayatında stresli bir durumla mücadele edebilir, can sıkıcı konularla meşgul olabilir, daha çok gerekli ve zorunlu ödemelerle ilgilenebilirsiniz. Bu tarihten itibaren iş ilişkilerinde daha titiz olmalı, kontrollü hareket etmeye çalışmalısınız. Sağlıkla ilgili sorunlar, tedavi ve operasyonları gerektirebilir. Hayatı, kendini ve insanları sorgulama hali olabilir. Gerçek isteklerinize, hedeflerinize odaklanabilirsiniz.

KARİYER

1 Aralık’ta Merkür Yay burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren maddi konulara odaklanabilir, finansal konulara göre tercih yapmak ve hareket etmek isteyebilirsiniz. Harcamalarınız artabilir. Krediler, borçlar, burslar ve nafaka gibi dışardan gelen paralarla ilgili şanslı olabilirsiniz.

14 Aralık’ta Güneş Tutulması gerçekleşiyor. İleriye yönelik yatırımlar, ödemeler, alım-satım konularıyla ilgili gelişmeler bu tarih civarında netleşebilir, sonuçlanabilir. İlişkilerde daha kontrolcü, ısrarcı olma eğilimine dikkat etmeli.

SAĞLIK

30 Aralık’ta Dolunay meydana geliyor. Akıl ve duygu arasında denge kurmak, ben-sen dengesini sağlamak ve insanlara göre hareket etmeyi kesmek adına çalışacak bu dolunayda, fikirleriniz değişime uğrayacak. Anlık duygularla hareket etmekten, duyguların ve düşüncelerin esiri olmaktan kaçınmalı, olayları daha geniş bir perspektiften değerlendirmelisiniz.


Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et