Aslan Burcu Aylık Yorumu

1 ARALIK - 1 OCAK
https://azparapsikoloji.com/wp-content/uploads/2020/12/aslan-burcu.jpg
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL

1 Aralık’ta Merkür Yay burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren yaşamdan keyif almaya, mutlu olmaya, iç huzurunuzu arttırmaya odaklanabilirsiniz. Aynı zamanda ebeveyn Aslanlar için çocuklar, bekarların ise aşk hayatı daha fazla öne çıkacak. Bu dönemde istediğiniz, beklediğiniz gibi biriyle karşılaşabilir; aşk ilişkilerinde beklenti bulma ile daha canlı, keyifli ve uyumlu olabilirsiniz. Çocuklarınız içinse harcamalar, maddi & manevi fedakarlıklar içinde olabilirsiniz.

AŞK

14 Aralık’ta Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Aşk ilişkilerinde yeni bir sayfayı açacak bu tutulma ile yeni bir ilişkiye doğru gidebilirsiniz. Flört hali, flörtün ilişkiye dönüşmesi gibi durumlar oluşabilir. İlginizi çekecek birinin bu dönem karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Karşınızdaki kişi ile ortak yanlarınızın çokluğuna şaşırabilirsiniz. İlişkilerde ortak yanları öne çıkarmak, ilişkiyi güçlendirebilir. Özgüvenin artacağı, yaşamdaki isteklerinize ulaşabileceğiniz bir dönem.

15 Aralık’ta Venüs Yay burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ilişkilerde, yakın çevrenizde iletişiminizde uyum ve uzlaşma, anlaşma daha kolay olabilir. Kibir, inatçılık gibi negatif durumlardan kaçınmaya çalıştığınızda, anlaşmazlıkların daha tatlılıkla çözüldüğünü görebilirsiniz. Bu dönemde kadersel bir ilişki, karmik bağınızın olduğu insanlar öne çıkabilir. Ruh eşi ilişkileri deneyimleyebilirsiniz.

KARİYER

21 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren çalışma hayatınız, yaşamınızdaki sorumluluklar ön plana çıkıyor. İş hayatında, mesleğinizde güçlenmeye odaklanabilirsiniz. Sarf ettiğiniz emek ve sabrın sonuçları gelebilir.

SAĞLIK

30 Aralık’ta Dolunay gerçekleşiyor. Hastaneler, şifa ve ruh-beden sağlığı alanınızda gerçekleşecek bu Dolunay, her anlamda iyileşme ve şifanın başlayacağını söylüyor. Daha önce bastırdığınız, baskıladığınız duygularınızı bu tarih civarında dışa vurabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et