Astroloji2018’de Bolluk Yayıp Yaratın

4 Aralık 2017by Stella Mars0

 

Önümüzdeki 12 ay sizden aldığınız bolluk ile ilgili dersleri bütünleştirmenizi istiyor. Geçen yıl çevreniz tarafından onaylanmak konusunda ne öğrendiniz? Gelecek için vizyonlarınızı paylaşarak hangi olumlu geri bildirim döngüleri oluşturdunuz? Kendinizi topluluğunuzla daha özgürce paylaşarak ne tür bir büyüme deneyimlediniz?

Jüpiter'in Akrep'teki zamanı sizden içsel yaşamınızdan onaylar aramanızı ister. Sadece sizin anlayabileceğiniz ipuçlarına yanıt vermek. Bu yıl, iç pusulanızla bağlantınızı güçlendirmenize yardımcı olmayı amaçlıyor. Kendi kaynaklarınızdan onaylanmış hissetmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Rehberlerinizden, içgüdülerinizden ve sezgilerinizden cevaplar almanızı teşvik eder.

Ruhunuzdan gelen bu onaylar, maddi aleme bolluk getirmenize yardımcı olacaktır. Gizli zenginlik kaynakları size açıklanacak. Bilinmeyen yetenekler. Öngörülemeyen yardım. Kullanılmayan potansiyel. İçinizde bekleyen yeteneklere inanın. Artık beklemelerine izin vermeyin.

Bu yıl da yapmanız gereken bazı ufak tefek şeyler var. Bu geçişin bir kısmı, etrafınızda taşıdığınız eski yaraları, yaraları ve psikolojik yükü anlamanıza yardımcı olacaktır. Her zamankinden daha büyük bir öz farkındalık, öz sevgi ve öz saygı ile bu yönlere tanık olabileceğiniz bir zamanda bu paket açma sizden isteniyor. Unutmayın ki şu anda soyunuzdaki atalarınız ve velilerinizden yardım aldığınızı hissetme olasılığınız daha yüksektir. Bu, yalnız olmadığınızı muhtemelen anlayacağınız bir zamandı. Haftadan haftaya kapınızdan gelen arkadaşların sayısı yüzünden değil, atalarınızın kutsamalarının somutlaşmış hali olarak kendinizi çok sayıda bildiğiniz için.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Et