Terazi Burcu 2021 Yılı Yorumu

23 Eylül & 23 Ekim
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL

2021 yılı Terazi için parlak bir gelecek inşa etmenin yolunu açacak. Bu yıl, hayatınızın amacının büyük ölçüde vurgulandığı bir zamandır. Yaratıcılığınız, becerileriniz ve yetenekleriniz bugünlerde test edilecek. Hayatınızın uzun süredir devam eden bazı özlemleri bu günlerde gerçekleşecek. Evde ve ofiste barış ve huzur hakim olacaktı.

Şimdilik meslekte sakin bir atmosfer yaşarsınız, sosyal içgüdüleriniz büyük ölçüde gelişir ve yeni arkadaşlar hayatınıza girer.

Bu yıl, geleceğiniz için bazı uzun vadeli planlar yapmak için harika bir dönem. Hayattaki hayalleriniz yavaş yavaş şekillenir. Yıl ilerledikçe, Terazi burcu için güzel haberler var. Evde refah ve mutluluk bol miktarda bulunur.

AŞK

Teraziler için 2021 yılı boyunca büyük olasılıkla inişli çıkışlı aşk ve evlilik olacaktır. Bununla birlikte, samimi bir konuşma için oturursanız, işler daha iyi olur. Evli olanlar bu yıl evlilikte mutlu olacaklar ve hatta bazıları bir çocuk bile düşünebilir. Bekarlara, aşk hareketlerinde dikkatli olmaları tavsiye edilir. Sevdiğiniz kişi başkasından hoşlanabilir, dikkatli olun.

Bu yıl bazı Teraziler için aşk ve evlilikte bazı zor durumlar ortaya çıkabilir. Aşk hayatındaki sorunları çözmek için bağlılığınız ve anlayışınız çok gerekli olacaktır. Sevginizi veya evliliğinizi bozabilecek tartışmalara girmeyin. Kişisel alanınızda mutluluğun hüküm sürmesi için sakin olun. Partnerinizin yanınızda rahat hissettiğinden emin olun. Yalnız bir hayat, özellikle bu yıl çok yıkıcı olacağından, bekarlar bir partneri olsa iyi olur.

Terazilerin, aşklarına veya evliliklerine ilgisiz kalmasına sebep olabilecek rutin işlere veya sosyal sorumluluklara çok fazla düşmemeleri tavsiye edilir. Duygularınız ve romantizminiz, eşinizin başa çıkması için doğru miktarda olmalıdır. Etrafta yanlış yanılsamalara teslim olmayın, hayatınızı yaşayın, partnerinize veya eşinize bağlı kalın, diğer tarafta çim daha yeşil görünebilir, ama orada ne olduğunu kimse bilmiyor

KARİYER

2021 yılı, Terazi erkeklerinden kariyerle ilgili bazı zor kararları vermelerinin istendiği önemli bir dönem olacaktır. Bu, bir yer değiştirme istemek veya aynı şeyi hak ediyorsanız, maaş zammı istemek için uygun bir zaman olacaktır. Memnun kalmazsanız, işinizi yıl ortasından önce değiştirin. Bu aynı zamanda olgun bir zaman olur. Tutkularınız bu günlerde yavaş yavaş eyleme geçebilir. İlgi alanınızdaki yaşlılar ve yetkililerle iyi ilişkiler kurarsınız.

Etraftaki gezegenler şimdilik bazı önemli hamleler yapmanıza yardımcı olacaktır. Jüpiter, iş dünyasına giriyorsanız, genişleme için bazı yollar getirebilir. Yoğun bir dönem sizi bekliyor, bu nedenle tüm yıl boyunca elleriniz oldukça dolu olacak. Kayıtsız olmanın ve define üzerinde dinlenmenin zamanı değil. Yoldaki meslektaşlarınızdan veya rakiplerinizden kaynaklanan bazı sorunlara karşı dikkatli olun. Ayrıca sizi yıpratabilecek stres ve gerginliğe karşı dikkatli olun.

SAĞLIK

Önümüzdeki yıl boyunca, Teraziler mükemmel bir sağlığa sahip olacaktı. Enerji seviyeleriniz kadar bağışıklığınız da yüksek olacaktır. Olumlu enerjinizi yapıcı işlere doğru kullanın. Geçtiğimiz birkaç yıllık döneme kıyasla fiziksel olarak çok formda olacaksınız. Ancak o zaman dengeli bir diyet izlemeniz ve baharatlı yiyeceklere veya kötü yemek alışkanlıklarına düşmemeniz tavsiye edilir. Fiziksel ve zihinsel zorluklar arasında iyi bir denge sağlayın. Sosyal hizmetlere başvurarak kendinizi çok fazla strese sokmayın. Sinirlerinizi gevşetmek için sık sık “kendinize zaman ayırın”.

Bugünlerde genel sağlığınıza ve refahınıza zarar verebilecek alışkanlıklara teslim olmayın. Her gün formda kalmanıza ve zihinsel olarak uyanık olmanıza yardımcı olacak bazı fiziksel aktivitelere başvurun. Bazı Terazilerin sindirim ve sinir bozuklukları ile ilgili ara sıra sorunları olabilir. Hızlı tıbbi yardım şimdilik herhangi bir büyük felaketi önleyecektir.


Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et