Akrep Burcu 2021 Yılı Yorumu

24 Ekim & 21 Kasım
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL

Akrep burçları, bugünlerde büyük sezgisel güçleri sayesinde kişisel ve profesyonel yaşamlarında başarıya sahipler. Sizinle ilgili tüm alanlarda barış ve uyum hakim olacaktır. Bu yıl, toplumdaki konumunuzu pekiştirmek için iyi bir zaman olacaktır. Bu yıl siz ve bakmakla yükümlü olduğunuz kişiler için güvenli bir gelecek geliştirmek için çalışın.

Yıl içinde, fiziksel ve zihinsel yaşamınızı zenginleştirmeyi vaat ediyor. Ve yaratıcılığınız dünyayı ayağınıza getirir. Perde arkasında çalışmayı ve ilgi odağı ışıklarından nefret etseniz de, bu yıl sizi nefret ettiğiniz ışıkların altına götürecektir. Daha çok ön planda olabilirsiniz. Şu anda bu alanlar sizin önceliğinize ihtiyaç duyduğundan sağlık ve mali konulara dikkat edin. Bu aynı zamanda bazı uzun süreli arkadaşlarla bağlantı kurmak için iyi bir zaman olabilir. İyi ilişkilere ihtiyacınız varsa, yakınlarınızın duygularına ve hislerine karışmayı bırakın

AŞK

Geçtiğimiz birkaç yıl aşk ve evlilikte çalkantılı zamanlar görmenize neden olsa da, bu yıl ilişki alanınızda güzel haberler vaat ediyor. Bekarsanız, yıl ömür boyu sevgi dolu ve sadık bir partnerle sonlandırmanızı sağlar. Zaten evlilikte olanlar için evlilik mutluluğu garanti edilir. Evlilikte kesinlikle kaçınılmaz olan anlaşmazlıklar ortaya çıkarsa, bunu eşinizle veya partnerinizle konuşun. Her şeyi dostane bir şekilde çözer. Yıl boyunca sevgi dolu bir ilişkiniz olması gerekiyorsa, baskın olmaktan kaçının.

Bu yıl sevginizi ve evliliğinizi korkunç bir şekilde etkileyecek gezegensel etkiler yok. Yine de kolay bağlantı kurma ve ayrılma için uygun bir zaman, dikkatli olun. Aşka Akreplerin zamanlarını ayırmaları için mükemmel bir zaman. Bazı potansiyel ilişkiler yolda olacak, yıl ilerledikçe ciddi hale gelebilir.

2021 yılı, Akrep yerlilerinin aşk ya da evlilikte güçlü ilişkiler kurmasını destekliyor. Bazılarınız bugünlerde en güçlü ilişkilerden veya bağlardan bazılarını kuracak.

KARİYER

Akrepler, 2021 yılını kariyer beklentileri açısından çok olumlu geçirir. İsteyenler için yurt dışı bağlantılar kurulacak. Hak edenler için promosyonlar, zamlar ve fırsatlar gelir. Bu günlerde size daha fazla sorumluluk geliyor. Akrep burçları, yetenek ve zevklerine uygun kariyerleri bulmak için zamanı yeterince zamanları olacak. Çoğunuz bu dönemdeki sıkı çalışmanız ve üst düzey yöneticilerin bağlılığınız için takdir toplayacaksınız.

Gezegenler, Akreplerin cesaretlerini şimdi kanıtlamaları için elverişli bir şekilde düzenlenmiştir. Bazı akrepler de bu yıl kendi işlerini kurabilecekler. İşinizin her alanında memnuniyetle birlikte yıl boyunca en iyi şekilde profesyonel olursunuz. İş yerinde samimi bir atmosfer hakimdir. Ama sonra çalışmaya devam edin, yıl bitmeden önce daha iyi beklentiler sizi bekliyor.

SAĞLIK

Gezegenler, 2021 yılı boyunca Akrepler için sağlık ve neşelendireceklerini öngörüyor. Özellikle Satürn sağlık ve esenlik konusunda sizi destekleyecektir. Ancak Mars, sizi fiziksel ve zihinsel olarak yıpratabilecek heyecan ve adrenalin anları yaşatabilir. Yaşadığınız yorgunluktan kurtulmak için sık sık ara verin.

Ay, yıl boyunca genel sağlığınıza ve zaman zaman iyiliğinize zarar verebilir, dikkatli olun. Diğer aydınlatıcı Güneş, bu gelgiti durdurmanıza yardımcı olur ve etrafınızdaki zorluklara rağmen devam etmeniz için size enerji sağlar. Kronik sağlık sorunları olanlar bugünlerde bir miktar iyileşme görecekler.


Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et