Boğa Burcu 2021 Yılı Yorumu

21 Nisan & 21 Mayıs
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL

2021 yılı Boğalar için hayattaki önceliklerini tam olarak belirlemelerini isteyecek. Bu yıl, hırslarınızın arttığı bir zamandır. Odaklanın ve iç moralinizi güçlendirin. Ve bu sizi bu yıl bu hırs önemli yol kat etmenizde destekleyecektir. Mali refahın önündeki tüm engeller artık kaldırılacak. Meslekte şimdiye kadar keşfedilmemiş alanları fethetmek için çok fazla enerji ve güce sahip olacaksınız.

Bu kaliteli zamanı sevdiklerinizle birlikte kullanın. Boğa burcu sosyalleşmesi ve aile ve arkadaşlarıyla bağlantı kurması için harika bir yıl. Daha sık ikili görüşmeler ve toplantılar olabilir.

AŞK

Önümüzdeki yıl aşk hayatınızda ve evliliğinizde iyilik vaat ediyor. Venüs, sevdikleriniz veya partnerinizle en çok ihtiyaç duyduğunuz duygusal bağı sağlar. Yıl boyunca ondan çok memnun kalacaksınız. Bekarsanız, bu günlerde eşinizi sosyal bir bağlantı yoluyla bulursunuz. Bu yıl boğalar için derin duygular ve romantizm var.

Ancak zaman zaman evliliğinizde veya aşkınızda mutluluğa gölge düşüren durumlar olabilir. İşler senin kontrolünden çıkmış gibi görünebilir. Partner, bencil hırslara sahip olabilir veya sapabilir. Ona karşı hoşgörülü olun. Sevgi ve nezaket onları bu dönemde tekrar yoluna girer.

Harita alanlarınızda yıl boyunca aşk ve evliliği yöneten büyük gezegen etkileri yoktur. Ancak bu, evlilikte düşmanlık olacağı anlamına gelmez. Venüs, işin içinde çok fazla sevgi ve sadakat olmasını sağlar. Coşkunuz partnerinize oldukça açık olabilir. Ona güven vermelisin, yoksa seni terk edebilirler. Bekarların flört etmek için şanssız bir dönemi var. Ama o zaman yıl boyunca aşkta yaşayabilecekleri hayal kırıklıklarına karşı dikkatli olmalılar.

KARİYER

2021 yılının Boğalar kariyer performansı için oldukça ortalama bir dönem olacağı tahmin ediliyor. Büyük başarılar ve büyük başarısızlıklar da olmayacaktır. Bu yıl, becerilerinizi geliştirmek ve özel yeteneklerinizi geliştirmek için iyi bir zaman olacaktır. Güçlü ve zayıf yönlerinizin farkında olun.

Yıl boyunca profesyonel performansınız oldukça iyi olacaktır. Ancak daha sonra yılın ortasında bazı boğalardan farklı kariyer yolları arasında seçim yapmaları istenecektir. Dürtüsel olmayın, karar vermeden önce artıları ve eksileri tartın. Meslekteki geçmiş çabalarınızdan bazıları bu günlerde meyve vermeye başlayacak. Kariyer cephesinde genel olarak istikrarlı bir atmosfer hakimdir. Gelecekteki bazı eylemler için zemin hazırlayın ve çaba gösterin. Şansa güvenmeyin, sadece sıkı çalışmak bu yıl size zengin kazançlar sağlar.

SAĞLIK

Boğalar, sağlıkları söz konusu olduğunda bir yıllık genel iyilik ve refah ile tahmin edilmektedir. Hükümdarınız Venüs, yıl boyunca yeterince sağlıklı olmanızı sağlar. Ancak bu durumda boğalar, genel refahlarını engelleyebilecek yiyecek ve diğer kötü alışkanlıklara düşkün olmamaları tavsiye edilir.

Sizi dışarı çıkaran bir spor yapın ya da başka aktiviteler yapın. Mars, bugünlerde sizi zihinsel ve fiziksel olarak zinde kılacak muazzam enerjiyle etkiliyor. Dinlenme ve rahatlama için ara sıra dönemler bulun. Stres ve gerginliğin sinirlerinizi çalıştırmasına izin vermeyin. Başkaları için sağlık cephesinde bir kıskançlık kaynağı olursunuz. Bağışıklık seviyenizi artıran yiyecekler ile kendinizi şımartın. Boğalar bazen sizi rahatsız edebilecek sindirim sorunlarına dikkat edin.

Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YIL ABONELİK

Bizi Takip Et