Yay Burcu Aylık Yorumu

1 ARALIK - 1 OCAK
https://azparapsikoloji.com/wp-content/uploads/2020/12/yay.jpg
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL

1 Aralık’ta Merkür Yay burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren yaşamınızda şartların ve koşulların hızlıca değiştiğini görebilir, hızlı bir süreç geçirebilirsiniz. İlişkiler ön planda olabilir, zihniniz daha çok ilişkilere, karşınızdaki kişilerin tavır ve düşüncelerine odaklı olabilir. Bu tarihten itibaren doğru denge kurmak her türlü ilişkide önemli olacak. Empati yaparken kendinizi yoksaymamalı, kendi düşüncelerinizi dile getirirken karşınızdakileri küçümsememelisiniz. Bu dönemin tuzağı kibir olacaktır.

AŞK

14 Aralık’ta Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Burcunuzda gerçekleşeceği için bu tarih ve civarı günlerde yaşamınızda önemli olaylar ve durumlarla karşılacaksınız. Bu tarih civarında yaşanan her deneyim ve olay, hayatınızda uzun vadeli yansımalara neden olacak. Bu sebeple alacağınız kararları iyi düşünmeli, uzun süredir kafa yorduğunuz konulara aksiyona geçmelisiniz. Fakat anlık kararlar sonrasında pişmanlık yaratabilir. Özellikle aşk hayatınızla ilgili çalışabilecek bir Tutulma olacak. Duygularınızı açıkça dile getirebilir, bir ilişki deneyimi içinde olabilir, duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Karmik ilişkiler ve ruh eşi deneyimleri olabilir.

15 Aralık’ta Venüs Yay burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren yaşamınızda ani ve önemli bitiş ve başlangıçlar yaşanabilir. Duygularınızın iyileştiğini görebilir, daha çok sevildiğinizi hissedebilir, sevginin sizi daha huzurlu birine dönüştürdüğünü fark edebilirsiniz. Bu tarihten itibaren her ilişki, sevgiden geçiyor olacak. Aileniz ve en yakınlarınız için fedakarlıklar yapabilirsiniz. Bir arkadaşlık ilişkisi, bu tarihten sonra ilişkiye dönebilir. Süregelen ilişkilerde ise uyum ve uzlaşmalar, ilişkinin geleceğine dair adımları işaret edebilir.

KARİYER

21 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren finansal konulara odaklanacak, hem madden hem ruhen güçlenmek isteyeceksiniz.

30 Aralık’ta Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında krediler, borçlar, taksitler, vergiler ve ödemeler gündeminizde olabilir. Eğitimler ve yasal süreçler için para çıkışları olabilir. Kazanç getirecek yeni teklifler, anlaşmalar gündeme gelebilir. Ortaklı yatırımlar içinde olabilirsiniz.

SAĞLIK

Ruhsal dönüşüme giriyorsunuz hazır olun.


Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et