Koç Burcu Aylık Yorumu

1 ARALIK - 1 OCAK
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL
19 Aralık'ta Jüpiter Kova burcuna geçiyor. Yaklaşık bir yıl sürecek olan bu transit ile uzun süreçler boyunca hayat düzeninizde radikal değişimler yaşayabilirsiniz. Aile ilişkilerinde stresli bir konu, stresli bir durumu çözme çabası içinde olabilirsiniz. Yaşama bağlılığınız, değerleriniz ve inançlarınız daha önemli olacak.
AŞK

14 Aralık’ta Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Bu tarih civarında yaşamınızda uzun vadeli, köklü değişimler karşınıza geliyor olacak. Hayatınızda yeni bir sayfa açılabilir. İlişkilerde ciddileşmeler, ileriye dönük adımlar gündeminizde olabilir.

15 Aralık’ta Venüs Yay burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren ilişkilerde yeni düzenler ve yeni sistemler kurulmaya başlayacak. Süregelen ilişkinizde karşınızdaki kişiden ciddi teklifler, adımlar görebilirsiniz. İlişkinin geleceğine dair partnerin karar aldığını görebilirsiniz. Yalnızlar, önemli ve kadersel tanışmalar yaşayabilir. Bu tarihten itibaren hayatınıza giren kişiler yaşama bakışınızda değişimler yaratabilir. Yasal süreçler, davalar gündeme gelebilir. Taşınma ve yurtdışı planları ile meşgul olabilirsiniz.

KARİYER

21 Aralık’ta Satürn Kova burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren süregelen davalarınızda sonuçlanmalar yaşayabilir, nihai kararlara ulaşabilirsiniz. Hak ve adalet konuları ön plana çıkıyor olacak. İlişkilerinizdeki eski dengeler, eski alışkanlıklar bu tarihten itibaren son bulmaya başlıyor.

SAĞLIK
Bu dönem covidle birlikte gelen  tehlike büyüyor ve ekstra dikkat etmeli.

Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et