AyDünya Ayları: Boğa, Başak ve Oğlak

1 Mart 2018by Stella Mars1
Çok istikrarlı bir insansınız ve bu kalite başkalarının sakinleşmesine yardımcı oluyor.

Kendinizi rahat hissetmeniz için yeterli paraya sahip olmak çok önemlidir, bu nedenle evinizde ve yaşamınızda güvende ve rahat olmanızı sağlayacağından, mali durumunuzdaki iyi becerilerinizi devam ettirdiğinizden emin olun.

Sarılma, sırt masajı ve diğer fiziksel ilgi türleri gibi şeyler kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Bu nedenle, arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize oldukça dikkat edersiniz ve çok az tanıştığınız insanlara veya bazen konuşurken tanımadığınız insanlara bile dokunmak için hızlısınız.

Tutarlılık, istikrar ve ne bekleyeceğinizi bilmek hayatınız için hayati olduğunu düşündüğünüz şeylerdir. Değişimden nefret edersiniz ve bir şeyi yapmanın yeni veya çeşitli yollarını bile düşünmezsiniz ve nadiren kendiliğinden olursunuz.

Bununla birlikte, inatçılık, özellikle duygusal olarak ilgili veya sahip olduklarınızla bağlantılı herhangi bir şeyi içeriyorsa, bir şeyi değiştirmeniz istenirse, sizin gücünüzdür.

Aşıklarınızın size adanmış olması gerekiyor ve siz de onlara sadıksınız.

Fiziksel rahatlık arzuladığınız bir şeydir ve bu nedenle, iyi yiyecekler de dahil olmak üzere beş duyunuzun tümünü harekete geçiren şeylere katılmayı seviyorsunuz. Aslında, bazen sevginin ve diğer duygusal tatminin yerine yiyecek kullanırsınız.

Dikkatli olun, çünkü işlerin olduğu gibi çok rahat olursanız, hayatınızda değişmesi gereken şeyleri değiştirmek istemezsiniz.

One comment

  • BoldThemes

    11 Mayıs 2018 at 13:21

    Great astrology!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Et