Başak Burcu 2021 Yılı Yorumu

23 Ağustos & 23 Eylül
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL

2021 yılı, hayatınızda büyümeniz için planlanan bir yıl daha vaat ediyor. Başaklar başarı, becerilerinizi geliştirmek için tüm çabayı göstermenizle birlikte artmaya devam ediyor. Bu dönem boyunca, hem kişisel hem de profesyonel çevrelerde bir kişi olarak başarılı olacaksınız. Bu yıl eksantrik istek ve hırslarınızdan bazıları yerine getirilir. Şimdilik, her zamankinden daha net ve anlamlı olacaksınız. Ayrıca her zamanki gibi seçici olmanız önemli olacaktır.

Bu yıl, daha ruhani yönelimli olacaksınız. Sosyal ve hayır işleri sizi cezbeder ve hayata kolaylık getirir. Sevgi ve şefkat paylaşmak ve göstermek, bugünlerde ilişkilerinizde yeni bir anlam kazanıyor. Yıl boyunca hem fiziksel hem de zihinsel olarak iyileştiğinizi hissedersiniz. Etrafınızdaki ilişkileri kontrol etmek zor hale gelebilir, daha sonra sizden kaçabilirler. Etrafındaki insanları rahatsız etmeyi bırak, yoksa çok baskı hissedebilirler.

AŞK

Bu 2021’de Başaklar için samimi aşk ve evlilik ilişkileri olacak. Yıl boyunca, eşinize veya sevgilinize daha önce hiç olmadığı kadar yakın hissedeceksiniz. Daha iyi bir anlayış geçerli olacaktır. Bekarlar, bugünlerde eşlerini veya aşk ilgilerini başarıyla ilerletebilecekler. Bu yıl başaklar için çok fazla romantizm ve tutku var.

Bu yıl partneriniz sizden çok etkilenecek. Bununla birlikte, etrafa romantik anlar katmalı ve rutin işlerine bağlı kalmamalısın. Partnerinizin de aşk veya evlilik konusundaki görüşlerine güvenebilirsiniz. Partnerinizle de maceralı zamanların tadını çıkarabilirsiniz.

Bu yıl aşk alanınız üzerinde büyük gezegensel etkiler yok, bu nedenle herhangi bir büyük şok olmayacak. Ancak bu yıl artan duygusallık ve romantizm içindesiniz. Partnerinizi şimdilik olumsuz bir şekilde kışkırtmayın. Bu, ilişkilerinizde çok fazla yanlış anlamaya neden olabilir. Kalbinizi özgürce dinlemek bugünlerde birçok sorunu çözecektir. Bu yıl birlikte istikrarlı bir aşk veya evlilik konusunda daha samimi ve kararlı olmaya çalışın. Bekarlar, yıl biterken büyük bir aşka yelken açabilecekler.

KARİYER

2021 yılı Başak için meslek alanlarında bazı sıkıntılar öngörüyor. Sert rekabet üstün gelir ve bu zor zamanlarda ayakta kalmak için zorluklar ile savaşmanız gerekir. Şimdilik sadece sıkı çalışma ve bağlılık sizi bitirebilir. Ve yılın ilk yarısında doğrudan sonuç alamazsınız. Gezegenler profesyonel konumunuzu sağlamlaştırmanıza yardımcı olsalar da, bu günlerde bazı zararlı yönler ileriye dönük hareketinizi bozabilir.

Kariyerinizin durumunu analiz edin ve ilerleyin. İkinci el bilgilere ve yanlış sözlere güvenmeyin. Dolandırıcı arkadaşlar ve meslektaşlar bu yıl göze çarpabilir. İdeallerinizi ve fikirlerinizi pratik bir şekilde kullanın. Bu, zor zamanlarda kurumsal merdiveni tırmanmanıza yardımcı olur. Çalışmaya devam et, umudunu kaybetme.

Satürn yıl boyunca, ellerinizi yıl boyunca dolu tutar. Size ek sorumluluklar verilecek ve arayışlarınız için de engeller ve gecikmeler olacaktır. Jüpiter, yararlı çabalarıyla etrafındaki durumu canlandıracaktır. Kara bulutlar, yıl yaklaşırken profesyonel konumunuzdan yavaşça dağılmaya başlar.

SAĞLIK

Sırf bu bölgede zararlı gezegenler olmadığı için, 2021 yılında Başak için büyük sağlık sorunları veya aksaklıklar olmayacak. Bağışıklık seviyeniz oldukça yüksek olacaktır. Etrafta bir iyimserlik duygusu olacak ve fiziksel olarak elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. Bir çeşit maceraya ya da diğerine bağlı kalın. Açık hava etkinlikleri moralinizi yükseltecektir.

Mars gezegeni bu yıl bol miktarda enerji kaynağıyla sizi kutsayacak. Bununla birlikte, yılın ortasında, bazı sağlık riskleri olabilir, dikkatli olun. Ayrıca yerlilerin iş veya seyahat sırasında ara sıra meydana gelen kazalarla karşılaşmaları muhtemeldir. Başak yemeğe düşkünlük için uygun bir dönemi vardır. Fazla şeker ve tuzdan uzak durun, aksi takdirde kilo alımı olabilir!

Yılın belirli zamanları biraz yorucu ve zahmetli geçebilir. Rutin işlerinizi bir kenara bırakın ve biraz dinlenin. Etrafınızda huzur ve sükunet olması gerekiyorsa, sağlık ve hijyen arayışınızın da küçültülmesi gerekir.


Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et