HAKKIMIZDATakımımızla Tanışın
Yetenekli Astrologlarımız

https://azparapsikoloji.com/wp-content/uploads/2020/12/abdllh.jpg

Abdullah

BOĞA
KOÇ
BALIK
 Astrolojinin  yayılması, 21. yüzyılda geleneksel astrolojiye olan ilginin canlanmasına yardımcı oldu. Daha sonra yeniden yöntemleriyle astolojinin canlanmasını sağladı. Astroloji ile ilgili birçok çalışmada bulundu. Çalışmaları, Babilliler, Yunanlılar ve Mısırlıların çeşitli kültürel geçişlerinde kaybolan tekniklerin ortaya çıkmasını sağladı.

Zeynep

BOĞA
BALIK
KOÇ

Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra parapsikoloji ve astroloji eğitimi almış olup eğitimini tamamladıktan sonra parapsikoloji eğitimleri vererek igili kitlelere hitap etmiştir. Parapsikolojide şifa , kinezi , bionerji , boyutlar , medyumluk , kahinlik vb birçok alanda eğitimleriyle  sahip olduğu özellikleri ortaya çıkardı ve hala davem eden gelişme içerisinde yer alırken ortağı olarak yer aldığı site ve sayfalarda çalışmalarına devam etmektedir.

https://azparapsikoloji.com/wp-content/uploads/2020/12/zynp.jpg
https://azparapsikoloji.com/wp-content/uploads/2020/12/mrv.jpg

Merve

TERAZİ
YENGEÇ
YAY

1980’de Mischelle, Lilly’nin Hıristiyan Astrolojisinin orijinal bir kopyasını aldı ve daha sonra 1985’te bir tıpkıbasım olarak yeniden basılmasını sağladı. Hıristiyan Astrolojisinin bu yayılması, 21. yüzyılda geleneksel astrolojiye olan ilginin canlanmasına yardımcı oldu. ve daha sonra yeniden basılmasını sağladı. Çalışmaları, Babilliler, Yunanlılar ve Mısırlıların çeşitli kültürel geçişlerinde kaybolan tekniklerin ortaya çıkarılmasını teşvik etti.

Bizi Takip Et