AstrolojiMarsYangın işaretleri – Zodyak

5 Ocak 2018by Stella Mars0
Astrolojik ateş burçlarının ortak noktası nedir?

Aslan burcu, yay burcu ve koç burcunun ateş burçları altında doğan insanlar genellikle dışa dönük, coşkulu ve genellikle dramatik olarak tanımlanır. Sıklıkla bir şeyleri büyük ölçekte yapmayı tercih ederler ve / veya 'hayattan daha büyük' ​​kişiliklere sahip oldukları şeklinde tanımlanabilirler.

Sağ-sol beyin (sezgi ve zeka) açısından, ateş işaretleri genel olarak sezgisel olarak kabul edilir, bu nedenle büyük ölçüde 'içgüdü' veya duygusal rehberliklerine duyarlılık temelinde hızlı kararlar alırlar. Bu, mutlaka 'sessiz, huzurlu, sezgisel' kişilik tipleri anlamına gelmez. Aksine, pek çok ateş burcu insanı, zevk aldıkları ya da değerli olduğuna inandıkları uğraşlar ya da faaliyetler için ani aksiyon dolu coşku patlamalarına verilme anlamında dürtüseldir. Yüksek enerjili dönemler, bazen 'yanma' noktasına kadar, ateş unsurunun kendisini yansıtır.

Ateş işaretleri, tutkulu, kararlı ve odaklanmış olmak dahil birçok olumlu özelliğe sahipken, bunlar bazen zaman zaman aşırı kararlı, zorlayıcı, esnek olmayan veya otoriter olma gibi daha az çekici özelliklerin biçimlerine taşabilir. Aşırı durumlarda, bencil ve egoist olarak bile görülebilirler, başkaları onları tercih ettiğinde 'geri adım atamazlar', bu da iyi ya da başka şekilde sonuçlanabilir.

Tıpkı yangının kendisi gibi, ateş burcu altında doğan insanların da bazen 'tutuşma' riski altında oldukları söylenir, bu aniden diğerlerini şaşırtacak ve bunaltacak şekillerde çok güçlü tepki verirler. Bu nedenle duygusal olarak uçucu ve dürtüsel olarak kabul edilebilirler. Bu tür özellikler, bireyleri yalnızca belirli durumlarda veya alternatif olarak, konumlarına ve otoritelerine meydan okunduğunu veya zayıflatıldığını hissettiklerinde etkileyebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bizi Takip Et