İkizler Burcu Yorumu

1 ARALIK - 1 OCAK
https://azparapsikoloji.com/wp-content/uploads/2020/12/ikizler-burcu.jpg
Aşk
Para
Kariyer
Sağlık
GENEL

1 Aralık’ta Merkür Yay burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren daha fazla ilişkilerinize odaklanacak, ilişkilere kafa yoracaksınız. Karşınızdaki kişileri anlamak, empati yapmak daha önemli olabilir. Haklılık mücadelesine girmekten kaçınmalı, ilişkilerinizde neyin daha değerli olduğunu iyi ölçmelisiniz. Duygusal ilişkilerde bu tarihten itibaren karşınızdakini daha fazla düşünmeye başlayabilir, zaman zaman zihnen kişilere saplanabilirsiniz. Her türlü ilişki ve ortaklıklarda dürüstlük, etik değerler önem kazanıyor.

AŞK

14 Aralık’ta Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Bu tarih civarında ilişkilerinide yeni bir sayfa açılıyor olacak. Yeni bir ilişkinin ilk adımları atılmaya başlanabilir. Sallantıda kalan ilişkilerde belirsizlik hali son bulabilir. Aşk hayatınız ve ilişkilerinizdeki uzun süreli bir dönem kapanıyor. Uzun süren yalnızlığınız son bulabileceği gibi, uzun süredir ilişkilerde gösterdiğiniz tavırlar ve düşünceler bu tarihten itibaren değişebilir.

15 Aralık’ta Venüs Yay burcuna geçiyor. İlişkileri gündeminizde tutmaya devam eden bu transit ile, ayın geri kalanında sevmek ve sevilmek, anlaşılmak sizin için daha önemli olacak. Yalnızca aşk, beğenme hali değil, uyum ve anlaşma da ilişkilerde belirleyici hale gelecek. Bu dönemde ilişkilerde uyum ortaya çıkabilir. Daha çok uyumlu olduğunuzu düşündüğünüz, size benzer yanları taşıdığını düşündüğünüz kişilere çekilebilirsiniz.

KARİYER

1 Aralık’ta Güneş Oğlak burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren maddi konuları gündeminizde öne çıkacak. Daha fazla maddi konulara odaklanabilir, kafanıza koyduğunuzu yapmak adına mücadele edebilirsiniz. Cesaret göstermek ve korkulara kapılmak, yerinizde saymak arasında bir seçim yapabilirsiniz. Teknolojik aletler ve araçlarla ilgili ödemeleriniz olabilir.

30 Aralık’ta Dolunay gerçekleşiyor. Finansal konulardaki bir bekleyişinizi sonlandıracak bu etkiler, özgüven ve öz değer konularında olgunlaşmanızı isteyecek. Kıtlık bilinci, maddi anlamda güvensizlik içinde olma, bereketsizliği ve kıtlığı getirebilir. Yokluk içinde olduğunuzu düşünmek, paranın gelişiyle ilgili endişe yapmak doğru olmayacaktır. Bolluk ve bereket inancı ise elinizi rahatlatacak, sevindirecek kazançlar getirecektir.

SAĞLIK

Duygusal ilişkilerde bu tarihten itibaren karşınızdakini daha fazla düşünmeye başlayabilir, zaman zaman zihnen kişilere saplanabilirsiniz. Bu durum sağlığınızı tehdit edecek.

Kişiselleştirilmiş Aylık Yıldız Falınızı Alın

1 AYLIK ABONELİK
3 AYLIK ABONELİK
1 YILLIK ABONELİK

Bizi Takip Et